Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszeres mosdóba járás?

Kényszeres mosdóba járás?

Figyelt kérdés

Minap, amikor suliba voltam, minden egyes szünetben mentem a wc-re és kétszer egymás után minden alkalommal. Ez elég kellemetlen, mert ha van is ott vki, akkor nem tudom mit tettem volna, de szerencsém volt, így nem nézett más hülyének, csak én magamat, hogy elmentem, lehúztam, kinyitottam, megint téptem magamnak papírt, megint vissza stb. És nem azért mert "kellett", hanem mert annyira szorongtam, hogy úgy éreztem muszáj megtennem, hogy egy kis békére leljek.


Szerintetek ez kezdeti kényszerességnek számít már?


Családomban van kényszerességgel diagnosztizált, úgyhogy benne van a génekben. Illetve kis koromban elég durván csináltam ezt a mosdóba járást, akkor percenként mentem el egymás után, akár negyed-fél órán keresztül is, de ezt nem vizsgálták ki akkor és enyhült is azóta, ahogy azt olvashatjátok feljebb.



márc. 17. 19:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!