Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradtság valamint kimerültség...

Fáradtság valamint kimerültség okozhat idónként erősebb szívdbogást?

Figyelt kérdés
leírom a körülményeimet.. van egy autista kisfiam aki egesznap pörög valamint ra kell figyelni 0-24be es ezek mellett éjfél egynél előbb nem alszik el és reggel 7kor kelünk..ha meg ovodába van akkor egésznap rohangálnom kell egyik helyről a másikra.. sokszor érzem ugy h nem vagyok soha kipihenve..a sok kávét már rég befejeztem mert nem volt rám jó hatással és pánikrohamot is idézett már elő igy lecsökkentettem a reggli egyre max délutánra.a kérdésre vissza térve okozhat ez a dolog erősbb szívdobogás érzést? napjába kb 1x 2x érzem ezt. előre is köszönöm a válaszokat. ja és persze ez az egész dolog stresszt is csinál nekem..
márc. 20. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: igen, okozhat, de esetleg szervi ok is lehet a tünet hátterében. Ez kivizsgálással dönthető el.


Hosszabban:

l. pl.:

[link]


[link]

márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ most pár napja már nincsen viszont pánik beteg is vagyok csak tudom kezelni hála istennek :)
ápr. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!