Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ssri antidepresszáns mellékhat...

Ssri antidepresszáns mellékhatásaival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
5 napja szedem és a negatív hangulatot és a szorongást felerősítette, erre számítottam, mert bár a pszichiáterem azt mondta, hogy semmi változást nem fogok tapasztalni, viszont én utána olvastam és ott írták, hogy erre lehet számítani. Sajnos nálam is jelentkezett, de most a szorongás kb erősebb mint bármikor valaha, meg folyamatosan mozogas kényszerem van folyamatosan mozgatom a lábam meg a kezem, nagyon kellemetlen ez és nem tudom mit kezdjek ezzel amíg elmúlik. Azt írták 3-4 hétig ilyen lesz addig én ezt nem bírom.
márc. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Bírd ki, vagy válts másikra, de nagy a valószínűsége, hogy azzal csak tovább húzod az elkerülhetetlen megszokási folyamatot.

Ezek a szerek így működnek, sajnos ezt szarul kommunikálják az orvosok, meg itt az "internet" is, ami nem mindig jó tanácsadó, ezen kivételes esetben jót tett, mert megtanulhattad, hogy ez így megy mindenkinél.

Az ember sokkal többet kibír, mint amit gondol magáról, persze mindennek van határa, de ez van akinél egy szúnyogcsípés, van akinél egy kemoterápia, ez egyéni kérdés, mint a szer tolerancia is.

márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj másik gyógyszert.
márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos statisztika szerint 33%, hogy beválik-e az elsőnek felírt antidepresszáns. Máshogy fogalmazva, átlagosan a 3. szokott segíteni. Persze ebben az is benne van, hogy van akinek az 1. van akinek a 6. (se).
márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kaptál mellé benzót?

az első két hétben szoktak adni, pont a mellékhatások miatt.

márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.
márc. 21. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Most, közel egy hónappal később mi a helyzet, hogy vagy kedves kérdező?

Illetve ez melyik SSRI volt?

ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!