Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van alvásparalízisem...

Miért van alvásparalízisem megint?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor volt gyerekkoromban, tinédzser koromban , meg addig ameddig anyámékkal éltem.

De tegnap éjjel megint arra ébredtem hogy nem tudok megmozdulni, kiabáltam gondolatban, de csak halk nyöszörgés jött ki a torkomon. Ilyenkor ezzel próbálom magam felébreszteni. Mostanában visszatér az életembe ez a bénító érzés,plusz rémálmom van anyámmal már harmadjára a héten.

Alkoholt soha nem iszok, altatót, nyugtatót soha nem szedek, mivel tudnám megszüntetni?

Kaptam szteroidos injekciót reumatológustól, esetleg ez okozza?



márc. 21. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos okozhatja a szteroid.
márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darius- ***** válasza:
12%
Füstölő, negatív energiák kitisztitasa és erős akarat kell rossz szándékú túlvilági démonok ellen.
márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Jajj ssjnálom, az borzasztó érzés..nem csak 1-2× volt de sosem felejtem el.

Történt vmi? Feljött a múltból? Érdemes foglalkozni és kigyomlálni a dolgokat akkor is ha fájdalmas.

Pszchológus?

márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
nekem sokszor volt,és én rengeteg szteroidot szedtem régen úgyhogy csak emiatt lehet akkor is annak tudtam be
márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is kaptam mostanában szteroidot, de amellé általában izomlazítót is adnak, attól pedig nagyon jókat lehet aludni... Viszont nekem maga a gerincprobléma okozott rossz éjszakákat, amire kaptam. Annyira fájt a fekvés és a hosszú fekvés utáni mozdulatok, hogy konkrétan féltem megmozdulni. Ez az egyik része. A másik pedig, hogy maga a probléma, a fájdalom (már azelőtt, hogy kezelték volna), nálam is az anyámat idézte fel, pontosabban az általa okozott fájdalmakat. Én hiszek abban, hogy a testi tünetek az elfojtott lelki problémák megnyilvánulásai, szóval tervezem, hogy mielőbb keresek egy pszichológust. Korábban jártam terápiára, nagyon sokat segített, de tény, hogy az utóbbi egy évben rengeteg konfliktusom volt az anyámmal.
márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!