Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem senki nem szeret,...

Úgy érzem senki nem szeret, utálom a munka helyem,nincsenek barátaim,csak a macskám miatt élek még,hogy jöjjek ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszereket,de semmit nem használ.ugy érzem én csak teher vagyok.édesanyámmal jó a kapcsolatom,viszont nehéz neki ,mert a beteg bátyámat gondozza (aki 35 éves ) és emiatt többet is dolgozik,mert mindent ő fizet.Van egy élettársa aki segít,de ő még alkoholista.Itthon élek velük,de sokszor úgy érzem,hogy nem bírom tovább az egészet.

Csak szeretnék véget vetni ennek.Evek óta nem élvezek semmit,nem hatnak a hangulatjavítók,a szorongás oldó sem,újra előjött az evészavarom,félek hogy megint vissza esek.Nem tudok erről a részről senkivel sem beszélni csak az édesanyámmal,de ő így is leterhelt,és nem is igazán értett soha engem,de ezert nem hibaztatom.

Egyszerűen még mindig gyereknek érzem magam,minden annyira félelmetes,és nem tudok magamaért kiállni,nem tudom tisztelni és szeretni magam csak bántani,mert engem mindig bántottak.

23 éves vagyok lány,annyi mindent elkezdtem,annyi mindenbe bele fogtam ,próbálkoztam,de sokszor semmi nem jött be.

Nem tudom merre tovább,teljesen kilátástalan a helyzetem.

Van egy négy éves cicám,akit nagyon szeretek,csak miatta,és édesanyám miatt nem akarom feladni az egészet,mert anyám belepusztulna,ha valami lenne velem,de így meg én pusztolok bele az életbe,ami már nagyon nehézzé vált.


márc. 22. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy közösség kellene, pár ember akivel tudsz folyamatosan beszélgetni.

Ha nincs célod akkor nem látsz igazán értelmet se semminek, a célokhoz meg pénz kell, ahhoz meg ki kell mozdulni otthonról. A tabletták nem segítenek hosszútávon sőt, betegebbé tehet. Anyud energiája is korlátolt, egyszer kimerül, akkor meg még rosszabb lehet minden, tehát elejét kéne vhogy venni az életednek. Közmunka esetleg? indulásnak gondoltam, bármikor ott hagyhatod, ott szeretnek beszélgetni.

márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem válts munkahelyet, olyat amit szerethetsz, kevés hajtás kevés stressz!
márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!