Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durvan szorongásos,...

Nagyon durvan szorongásos, pánikbeteg, túlgondoló, és megfelelési kényszeres emberek, nektek hogy sikerult munkát találni? Nekem nagyon nem sikerul, és emiatt egyre gyakoribbak a szorongások és pánikrohamok. 19L

Figyelt kérdés
Sajnos a szüleim nagyon nem hiszik el hogy ezek a mentális problémák valósak, apukámnak nárcisztikus személyiségzavara van, és emiatt mindenért engem hibáztat. Jártam pszichológushoz néhány hönapig, de a szuleim nem engedték tovább, mert szerintük csak kitalálom ezeket mert lusta semmirekellő vagyok. Én tényleg őszintén szeretnék segíteni nekik mindenbe, saját lábamra állni, önállósodni, de nagyon nem megy, mert mostanában egyre rosszabbak a pánikrohamaim, és sajnos azok a dolgok amik korábban enyhítették a szorongásom, már nem használnak. És nem vesz senki komolyan. Papírom is volt a mentális problémáimról, de apukám elvette és nem adja vissza, mert szerinte meggyógyultam és nincs semmi bajom. Es nagyon szeretnék munkat találni, de egyszerűen csak a legaljább munkákra érzem magam alkalmasnak, maximum szemétszedés, vagy mosogatás. Mosogatni jól tudok. De pl már a takarítást se merem bevállalni, mert ott is mindent túlgondolok, aztán berögzülnek a félelmeim, aztán ez ujabb szorongáshoz meg pánikrohamhoz vezet.

márc. 14. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mit csinálsz, mivel foglalkozol? Érettségod megvan?
márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem pszichológushoz, aztán kerestem melót.
márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, de az én helyzetem nem ilyen egyszerű. Bécsben élünk 2 éve, és mint írtam, engem nem engednek a szuleim pszichológushoz, nekem pedig nincs pénzem, ha lenne munkám, lenne pénzem pszichológusra, de munkám sincs.
márc. 14. 15:24
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es, nem nincsen még meg az érettségim, de a szorongasom miatt 4 éve kivettek a suliból, mert a tanárok nem tudtak velem kommunikálni.
márc. 14. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Eltartanak a szülők akkor mi a gond?

Amúgy a tenyeredben van a pánikgomb!

márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De! Én nem szeretném hogy eltartsanak. Nehéz nekik, és én szeretnék nekik anyagilag támogatni őket, meg a saját lábamra állni. De ameddig ezekkel küzdök, és nem veszik komolyan, addig nem tudok megfelelő kezelést kapni. Csak arra lettem volna kiváncsi hasonlö emberek hogyan boldogultak ezzel a hétkoznapokban. Hátha valami rajtam is segítene, ha már pszichológusra nincs lehetőségem.
márc. 14. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz olvasni,oda írtam a tenyeredben van a pánik gomb!

Tenyered közepét megnyomod erősen mikor érzed a pánikot és elmúlik mit kell ezen gondolkozni?

márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
7-es, ugye nem gondoltad komolyan, hogy az 5-ös kommentedből rá kellett volna jönnie bárkinek is, mit akartál mondani ezzel a pánikgombbal?
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Neked pszichiáter szakorvos kell,aki felír gyógyszert a szorongásra
márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ha megtalálnád a jóságos ISTENt, Ővele lenne az életben célod, magadban kiteljesednél, szeretve lennél. Mutathatom hozzá az utat?
márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!