Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehéz számomra az élet,nem...

Nehéz számomra az élet,nem bírom tovább,évek óta csak szenvedek.Már csak a halált érzem kiútnak.Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok,nagyon rossz életem volt amik miatt panikbeteg lettem,és 10 éve van evészavarom,ami az anorexiatol a bulimiáig már a falasrohamokba terjed ki.Nem azt csinálom amit szeretnék,elfáradtam,nincs senkim.Edesanyamra számíthatok csak,de ő túlterhelt 62 éves már.Dolgozik,van egy élettársa persze már csak a pénz miatt vannak együtt.Velük élek,dolgozok,de a munkámat nemnszeretem.Nagy nehezen találtam,és félek ott hagyni mert kell a pénz.

Közben állandóan megvagyok áldva azzal hogyan néz ki a testem,hogy gyűlölöm,amikor falasrohamaim vannak ,hogy másnap emiatt alig eszek hogy kompenzáljak, közben fáj a mellkasom alig kapok levegőt a stressztől és hiába a nyugtató és antidepresszáns szedése,már semmit nem érnek,úgy érzem kiugrik a mellkasom a helyéről,nem találom a helyem,egy ördögi körben élek,aminek soha nem lesz vége,és már megoldani sem akarom,mert évek óta ezzel próbálkozom.Van két testvérem egyik beteg(mentális beteg),másik külföldön.

Annyi mindent kipróbáltam már,voltam külföldön dolgozni,tanultam.Voltak kapcsolataim,barátaim ,sokat költöztem gyerekkoromban és utána is ,ami miatt minden mindig elromlott.

Félek kötődni,és megnyílni,már teljesen elfáradtam és azt kívánom bárcsak vége lenne az egésznek,bár vége lenne ennek az életnek nevezett szenvedésnek.


márc. 23. 07:28
 1/3 A kérdező kommentje:
És igen,sportolók de már az is csak arról szól hogy ne hizzak el.
márc. 23. 07:32
 2/3 anonim válasza:
Mit sportolsz? Ha nem szereted a sportod próbálj ki újat, de ne arról szóljon hogy ne hízz el, hidd el nem fogsz! Keress egy sportot amit szeretsz és akarj benne jobb lenni! És írtad hogy antidepresszánsokat szedsz. Azért is lehetsz depisebb ha ráfüggsz szóval szerintem szokj le róla fokozatosan! Csak próbáld meg, ha nem sikerül nem baj mert nem biztos hogy az a baj. És mindenkinek van néha falásrohama. Azzal nem fogysz le ha nem eszel én is ezt csináltam hónapokig és kb semmi nem változott szóval egyél amennyit akarsz ne érdekeljen mások véleménye! Mert ők szebbek? Dehogy! Lehet hogy vékonyak, de neked lehet hogy szebb a szemed vagy jobb a személyiséged,kitartóbb vagy náluk! És kéne neked egy igazi barát szóval ha úgy érzed írj rám privibe nyugodtan!
márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez most annyira jólesett,köszönöm! írtam :)
márc. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!