Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék magamon segíteni?

Hogyan tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Ez depresszió is lehet? Nem tudom magam rávenni a takarításra sem, jó nagy kupi van, a konyha tele van kajamaradékos edényekkel, de egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy elmosogassak, elpakoljak. Utálom ezt az életet, utálok így élni, de mégse tudom magam rávenni semmire. Naphosszat csak itthon ülök és jóformán nem csinálok semmit. Nincsenek olyan barátaim, akikkel összejárhatnék, így mégrosszabb..

Ha voltál ilyen helyzetben, Te hogy másztál ki belőle? Kérlek, segíts.



márc. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatod van? Egyedül élsz vagy másokkal együtt? Dolgozol?


Miért nem csinálsz semmit szabadidődben?

márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs párkapcsolatom és egyedül élek. Nincs kedvem igazán kimozdulni, néha tesómékkal találkozunk, de ide nem hívok senkit, mert szégyellem, ahogy élek.
márc. 24. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el magaddal foglalkozni, sportolj, kirándulj, ismerkedj
márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hirtelen felindulásból fogod magad és megcsinálod. Legközelebb már könnyebb lesz.
márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!