Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lépéseket tehetek a...

Davespook kérdése:

Milyen lépéseket tehetek a depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Bár gyakorolom, még mindig nem megy.Már hónapok óta nem megy jól a matek.A matematika tanárom nem hajlandó segíteni semmiben.Az egyik matematika órán azt mondta egy osztálytársam, hogy ez majd megoldódik. Nekem Azt állította, hogy ez így nem fog működni. Néha úgy érzem, hogy mindenbe bele vagyok bolondulva, és depressziós hajlamaim is vannak.
márc. 24. 18:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Szó szerint már bukásra állok matekból pedig magatartásilag jó tanuló vagyok. Kilencedikbe jöttem szeptemberbe és nemsokára év vége. Nagyon hálás lennék ha valaki segítene🙏🙏🙏
márc. 24. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Pszichológus, ő tudna a legjobban segíteni
márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mint azt úgy értettem hogy a matek tanár cuki viselkedett az osztálytársammal, velem meg úgy viselkedett mint a sátánnal
márc. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!