Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális zavar lehet ez?

Milyen mentális zavar lehet ez?

Figyelt kérdés

Akkor érzem jól magam, ha másoknak konstansan szüksége van rám!

Tehát nem úgy, hogy családom vagy munkám legyen, nem erre értem, hanem akkor érzem magam jól, akkor vagyok "egész" ha mások tanácsot kérnek tőlem, ha tudok nekik segíteni az életükben vagy egy döntés megbízásából.

Minél vadabb dolgai vannak az illetőnek annál jobban szeretek neki segíteni, mert annál hasznosabbnak érzem magam.


Gyakorlatilag olyan vagyok mint egy önkéntes pszichológus, lelki szemeteslada, aki utál "üresnek lenni".


Konkrétan most is amiatt érzem magam nagyon rosszul, hogy az egyik kedvenc barátom, aki diagnosztizált pszichiátrisi beteg megharagudott rám.



márc. 26. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyébként viszont nem érzed jól magad, depresszió.


Amúgy sztem semmi, mind vagyunk így, szeretünk hasznosnak lenni, tisztelet pár szemét kivételnek.

márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1! Tudod az a baj, hogyha másoknak nincs szüksége rám, nem vár legalább 2-3 megoldandó probléma, akkor teljesen magamba tudok roskasni! Olyan szorongás tör rám, alig látok ki. Most is egy embert vesztettem el, van még vagy 10 másik, de nekik ez az egy agyonvert lelkileg, hogy lassan dolgozni se tudok.
márc. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!