Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoid skizofrén vagyok és...

Paranoid skizofrén vagyok és nem akarom tovább szedni a gyógyszert mert utálom mi lesz belőle?

Figyelt kérdés

márc. 26. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Kórház vagy börtön.
márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok élet képes gyógyszer el se én csak irigylem azokat akiknek semmi bajuk.
márc. 26. 20:53
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez szerintem elég nagy butaság lenne abbahagyni az szedését! Valahova bezarnanak eleted vegeig ahol rossz korulmenyek kozott elnel hasonlo emberekkel. Amugy miert utalod ha lehet kerdezni?
márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem lesz. Mit szeretnel hogy legyen? De akkor a dokinak is mond meg hogy nem szeded.
márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet tudni! Vagy élsz békében, nyugalomban, és nem jönnek elő a téveszmék, vagy tényleg az lesz, amit az #1 felvázolt.
márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Mivel paranoid vagy magyarán beképzelsz egy világot magadnak amik a társadalmi normákba nem férnek bele?

És mik lennének ezek a beképzelt világi képek?

Irigység szerepel 7-főbün egyikeként is!

márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De én gyógyszer mellet se tudok normális életet élni. Vagyis nemtudok dolgozni 8 órában pedig ezeket erre találták ki.
márc. 26. 21:21
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 os te nagyon buta lehetsz milyen világot képzelek be magamnak?
márc. 26. 21:22
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Miert kerdezo szerinted ez a betegseg? Szerinted nem kepzelsz be dolgokat? (nem en irtam a #6 hozzaszolast)
márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
biztos beteg vagy te?
márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!