Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idővel leszokhat az ember az...

Idővel leszokhat az ember az antidepresszánsról vagy örökre szedni kell?

Figyelt kérdés
márc. 27. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy leszokhat.

De pszichiater utmutatasa alapjan, nem egyedul.

márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem azert kell valakinek allandoan szednie, mert nem tud leszokni.

Normal esetben amire felirjak, egy depresszios epizod, panik, szorongas utana elmult, sinen van minden, esetleg idonkent megismetlodik.

Akinek valami olyan baja van, ami nincs megoldva utana, annak lehet szednie mindig. De akkor is jobb, mint anelkul.

Azert, mert nekem az az eletminoseg, ha nem hagyom abba, bar meg tudtam tenni tobbszor is, nem jelenti azt, hogy ez az altalanos.

márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Phoney ***** válasza:
56%
Ha meggyógyul, akkor igen, ha nem, akkor nem. Az antidepresszáns nem gyógyítja a depressziót, csak kiegyenlíti a hullámokat.
márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Terapiara is szukseg van. Szakember segitsegevel, de mindenki maga oldja meg a problemait. Ebben lehet egy atmeneti segitseg a gyogyszer is. De ez nem ugy mukodik,hogy szedek egy pirulat es attol varom,hogy jobban legyek. Akinek ez utobbi a mentalitasa, na az fogja egesz eleteben szedni es csodalkozik, hogy megsincs jobban.
márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát azért most elég ellentmondásos voltál

"Átmeneti segítség lehet a gyógyszer " de nem úgy működik hogy jobban leszel tőle? Mert ezt írtad

Kérdem én akkor mire való a gyógyszer ha nem leszel tőle jobban?

márc. 28. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
En nem irtam, hogy nem leszel tole jobban. Van, amikor kell. De a problemaidat nem oldja meg a gyogyszer. Jo esetben abban segit, hogy kijojj a depresszio legmelyerol,amikor elni se akarsz, felkelni se tudsz, es talan hozzatesz ahhoz, hogy tudj valtoztatni azin,ami nem jo az eletedben. De csak terapiaval egyutt.
márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"De ez nem ugy mukodik,hogy szedek egy pirulat es attol varom,hogy jobban legyek"


Azért úgy gondolom még is csak logikus hogy azt várjam a pirulától hogy jobban legyek

márc. 28. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, szedd nyugodtan, atmenetileg, foleg sulyos depresszioban. Annyi, hogy ez nem a szent gral. Max ad egy kis erot (=valamivel jobban leszel, ha szerencsed van), de valojaban a terapia es Te vagy a valtozas kulcsa, nem a gyogyszered.
márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!