Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A paranoiám és az aggódásom...

A paranoiám és az aggódásom meg fogja folytani a barátom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Alapból is nagyon túl féltő, túl gondoló, túl reagáló, pesszimista típus vagyok. És nagyon zavar ez. Viszont a barátomnak 2 öngyilkossági kísérlete volt, mielőtt megismert engem. Azt mondta hogy én hoztam ki a gödörből és nagyon hálás ezért. Viszont volt olyan hogy veszekedés során úgy a falba ütötte a kezét hogy vérzett (telefonon keresztül veszekedtünk, én csak kamerán keresztül láttam utána a sebeket). Szóval a lényeg hogy ha nem ír vissza nagyon aggódok, minden egyes alkalommal hogy valami baja lett. Tegnap is veszekedtünk , hajnali 4 volt már, én mondtam hogy álmos vagyok, megyek aludni, ő pedig azt mondta, hogy nem álmos s nagyon remeg. Rábeszéltem hogy próbáljon meg aludni, elköszöntünk egymástól és mentünk aludni.

Minden reggel általában írja a jó reggelt szövegeket, akkor is ha veszekedünm, szóval olyan nincs hogy ignorál. Épp ezért aggódok most is, mert nem írt jó reggeltet.

Úgy volt ma megy a haverjaival 11kor, szóval írt volna. Viszont nem ír. Írtam én, nem válaszol. És én nagyon aggódok hogy valami baja van. Minden egyes alkalommal. Mit tehetnék ez ellen?


márc. 29. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezelteted magad
márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
És helyesen írni is megtanulhatnál.
márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ne vedd az ő baját is magadra, elég a sajátod, és keress pszichológust. Nem keveredünk párkapcsolatba olyannal, akinek két öngyilkossági kísérlete volt, és semmit nem fejlődött azóta se.
márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!