Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy megőrülök!?

Félek, hogy megőrülök!?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy őrült gyilkos leszek, pedig utálom ha valaki szenved. Filmben könyvben elmegy, de élőben gyűlölöm. Hallottam az orosz terroristákat és tökre megijedtem,hogy én is ilyen leszek, pedig tudom hogy sose tudnék senkit bántni. Nem akarok beleőrülni!

márc. 30. 09:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen hiszek Istenben,de attól még jönnek ilyen meg még más rossz gondolatok.
márc. 30. 09:26
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

A megőrüléstől való félelem és a gyilkossággal kapcsolatos kényszergondolatok az obszesszív-kompulzív zavar jellegzetes tünetei közé tartoznak. Ez egy gyógyszeres és/vagy pszichoterápiával gyógyítható betegség.


[link]


Ha nem tudsz megszabadulni ezektől a felzaklató gondolatoktól, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni.

márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!