Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni még a depressz...

Mit lehet tenni még a depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Gyógyszer szedek, pszichológushoz járok, vitaminokat is szedek és próbálok sokat mozogni de nem nagyon van javulás

Mit kéne még megpróbálnom? Eléggé kétségbe vagyok esve


márc. 30. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább egy másik pszichológust, ha ez nem segít. Különböző pszichológusoknak teljesen más hozzáállásuk és módszereik vannak. Én is a többedikkel tudtam elérni komoly fejlődést, ő passzolt az én személyiségemhez és problémáimhoz.
márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mozgáson kívül is van élet... Az életviteled, gondolkodásmódodat változtass meg.
márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok örülnék néhány tanácsnak segítségnek.:((
márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert? Mióta vagy depressziós? Nincs valami konkrét oka? A pszichológussal hogyan dolgoztok és milyen gyakorisággal? TB-s vagy magán?
márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabadban legyél sokat
márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozgás, kirándulás, hobby, gondolkodásmód megváltoztatása, azt csináld amiben örömödet leled.
márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!