Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen emberkerülő/társas...

Teljesen emberkerülő/társas interakció kerülő vagyok, nem érdekelnek az emberek vagy ha kicsit is igen akkor könnyen elvesztem az érdeklődést. Kellene erőltetnem ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Nem azt várom, hogy más mondja meg, csak információkat gyűjtök az önismeretemhez és arra próbálok rájönni, hogy miért van az, hogy habár tizen valahány éve nem barátkoztam senkivel van olyan, hogy interneten keresztül egy ideig érdekel valaki és azzal szívesen elvagyok, de így is elég bipoláris mert nagyon sok dolognak kell megfelelnie valakinek ahhoz, hogy megmaradjon a kapcsolat.

Az a tippem, hogy skizoid vagyok, ugyanakkor tudom hogy ez csak egy elnevezés a különc zárkózott emberekre, de van szituáció, ha az érdeklődési körömről beszél valaki és nem idegesít fel 2 mondat után még lehet is belőle valami.

De arra keresem a választ, hogy milyen vagyok pontosan. Nem azért nem barátkozok mert nem tudok és kinosan élek meg mindent, bár ez is igaz volt egy ideig hanem mert belegondolok, hogy semmi értelme ha nem 100 százalékig ugyanaz érdekli a másikat mint engem. Tehát én tök nyugodt vagyok, felkelek csinálom a dolgaim de ha valakivel beszélek és olyat mond ami nem tetszik vagy nem reagál valamire meg is unom.

Pszichiáter javasolta hogy valakivel beszélgessek de most van is egy személy hasonló cipőben, végülis elég.


márc. 30. 21:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Csak majd be kell számolnom róla, hogy egyedül megtaláltam az örömöm és nem muszáj nekem emberekkel semmit. Most nyugtatóztam kicsit.
márc. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!