Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Masnak is van ilyen?

Masnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

Hangokat hallok a fejembe inkabb noi hangot, olyan mint ha veszekedne valakivel! Aztan csend es egy nyugodt zene szol, aztan kezdodik elorol inkabb csak akkor, ha egyedul vagyok.

Ez kezd mar elegge felelmetes lenni, 17 eves lany vagyok szoval nem csak bekepzelem vagy barmi ilyesmi, de viszont mikor hallom, es komolyabban veszem, akkor rogton elmulik:( nem hallom tisztan mit mond es ha erosen probalom kitalalni mikozben hallom, szinten abba hagyja.

Nem tudom mi ez, de eleg felelmetes egy ido utan.


márc. 31. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Milyen gyakran és mikor hallod?
márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor van, mikor a lámpa lázam meggátol valamiben, elkeseredek. Olyankor évekkel ezelőtt még sírtam, már nem...vagyis próbálok nem, csak túl érzékeny vagyok. Na, olyankor hallok egy hangot mindig, hogy: sír, sír.

Azt hittem egy időben, hogy az osztálytársaim mondják, de azóta iskolát váltottam, új osztálytársak, de ugyanaz a hang.

márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez pszicihatriai eset. Sajnálom, hogy ezt kel mondanom, de a skizofrének hallanak hangokat.
márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy befejezed a sírást, de még 5 percig hallani a lakásban??
márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!