Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vissza lehet nyitni egy már...

Vissza lehet nyitni egy már lezárt korszakot? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A lényeg a lényeg, hogy volt valami az életemben (most az nem is lényeges, hogy konkrétan mi, de), amit nagyon el szerettem volna érni, és az istennek sem sikerült, pedig kb. 10 évig görcsöltem rajta. Majd több mint 10 év után meggyőztem magamat, hogy nekem is jobb, ha ezt elengedem, mint hogy olyas valamibe fektessek energiát, ami úgysem sikerül, és lezártam magamban ezt a korszakot. És hogy milyen ironikus az élet, kb. pont akkoriban ismertem meg valakit, aki onnantól számítva 2-3 évvel később elkezdett engem segíteni - teljesen magától, kérés nélkül - abban a bizonyos dologban, ami egyedül sehogy sem ment. Én meg hülyén érzem magam, hogy miért nem adta ezt meg nekem a sors kb. 10-13 évvel korábban, amikor még én is annyira akartam, erre pont mire már elengedem, addigra kapok segítséget. Most "nyissak vissza" magamban egy már - nagy nehezen - lezárt korszakot, vagy mit tegyek? Egyáltalán lehetséges az ilyen?

ápr. 2. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudjuk, miről beszélsz.
ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, csináld, ki tudja, talán most sikerül.
ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik elég hosszú ideig foglalkoztál vele, biztosan fontos volt és ezért biztos, hogy nehéz lehetett elengedni is. Ha úgy érzed vele most valahogy sikerülhetne, akkor adj magadnak egy kis időt, hogy átgondold, illetve hogy újra esetleg foglalkozz ezzel. Nem olyan egyszerű visszazökenni az biztos, kicsit lassabban, de megpróbálhatod újra ha tényleg úgy érzed, hogy ezzel az illetővel már meg fogod tudni oldani. Beszélj esetleg vele is, hogy elmondd, hogy érzel, mi az ami miatt ez épp nehezebb, lehet ő is lelassít és megvárja míg teljesen visszazökkensz abba az állapotba. Szerintem ez egy csodás lehetőség, hogyha bár ennyi idő is eltelt végül valahogy még is jött a segítség még ha ilyen eszméletlenül későn is
ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb dolog bolcsen belatni, es elengedni egy illuziot, mint egy eleten at kergetni azt, ami nem megy, es csak te hiszed, es a korszellem sugallja, hogy mindenaron el kell erned.
ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!