Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vékony emberek! Ti hogy...

Vékony emberek! Ti hogy viselitek ezt?

Figyelt kérdés
Vilageletembe vékony voltam, mindig is normálisan ettem,de valahogy mostanra kezdett zavarni az alkatom, kivizsgaltak semmi bajom engem mégis zavar. Párom kíván akadva hogy nem bírok lejonni erről a hízás témáról, nagyon elege van. Teljesen kezdek becsavarodni ebbe az alkat dologba úgy érzem. Utálom hogy vékony vagyok és utalom hogy a legtöbb kövér ismerősöm hazudik az etkezeserol, és váltig állítják hogy tőlem kevesebbet esznek,persze kiderul hogy hazudnak mindig, én meg elhiszem hogy velem van a baj. Most kezdtem el pszichológushoz járni emiatt, a környezetem biztat és nem értik miért bántom magam azért mert vékony alkatom van.

ápr. 3. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Fiú vagy lány vagy?

Ezt csak azért kérdezem mert a nőknek általában jó ha vékony de a pasiknál inkább egy kicsit vastagabb és sportos alkat játszik nagy szerepet

ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok vagyis inkább már nő 32 éves 🙂
ápr. 3. 10:36
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor, hogy sopánkodnál ha kövér lennél... Annyi atrocitás éri a kövér embereket, ma a soványság a szépségkultusz, örülj neki, hogy a kategóriába tartozol...
ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező akkor viszont nem kell aggódni emiatt 🙂

Mivel nő vagy ez az előnyös

ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Inkább örülj neki, hogy vékony vagy, úgy, hogy eszel normálisan. Sokan azzal küzdenek, hogy még kb a víztől is híznak. Inkább vékony legyél, mint kövér. Te legalább bármit felvehetsz.
ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
#1 Melyik univerzumban élsz? :D Nőknél ugyanúgy az egészséges, normális testalkat a vonzó, nem a botsáska vékonyság.
ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már! Örülj neki, hogy csinos vagy!
ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Jezusom, ezek a kommentek... Miert nem lehet elfogadni, hogy ot ez zavarja? "Orulj, hogy nem vagy kover..." ehh. Kover lenne,nem mondanad, hogy "orulj, hogy nem vagy sovany" ugye?


Kerdezo, jo uton jarsz a pszichologussal. Ne itt a gyk-n keress egyutterzest, hiszen latod... :(

ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
A piszkafa alkat nőknél ugyanúgy visszítaszító. A kommentelők, akik itt a vékonyságot istenítik, valószínűleg elhízott, röfögő zsírbüfék, és azt hiszik, mindenki, aki náluk vékonyabb, az már úgy oké... Kórosan vékonynak lenni ugyanolyan problémás, mint zsírbüfének. Az átlagos, se nem husis, se nem vékony alkat az ethalon minkét nem esetében. Ettől még persze lehetsz csinos, de a vékonyság nem előnyös, ezt csak az amőba alkatú hízósertések hiszik. Ha hízni nem tudsz, próbálj meg edzeni, hogy legalább egy kis izom legyen rajtad!
ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

#1 Ezt akkor láthatod csak így, ha egy zsírtól cuppogó hájpacni vagy.

#3 Ma már pont, hogy nem. Kicsit lemaradtál a 90-es években, akkor volt egy hullám, amikor a heroinfüggő modellek voltak az ideál, de elég hamar vége lett annak az időszaknak. Ma az átlagos, normális, egészséges kinézetű, jó kondiban lévő test az ideál nőknél és férfiaknál is.

ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!