Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongó alkatú emberek ti,...

Szorongó alkatú emberek ti, hogy viselitek a munahelyi stresszt?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek vannak?

Hogyan kapcsoltok ki?

Hogyan kezelitek a stresszt?



2022. júl. 30. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Azon gondolkodom, hogyha a tapétavángó pengéjét darabokra szedem, valahogy lenyelem, aztán felvágom az ereimet, vajon mikor veszik észre, hogy belülről is vérzek és mit tudnának tenni ellene.
2022. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul, igazából pár hónapja durvult el. Azóta van minden. Rosszullét, magas vérnyomás, rendszertelen ciklus, heteken át tartó hasmenés, reflux, lehet nem is minden jut az eszembe. Most jön egy csaj akinek leadom a munkám egy részét, ha utána se lesz jobb akkor felmondok.
2022. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly óta tart, pedig most lesz 5éve hogy ugyanott dolgozom. Egyre nehezebb.Hasmenés,szédülés,remegés,izzad a tenyerem, nem bírok munkahelyen egyeltalán enni sem,alig várom a műszak végét. Megvárom a kerek 5évet és váltok.
2022. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha csak felmegyek a tetőre, és eljátszom a gondolattal, hogy leugrom. Bár lenne hozzá bátorságom...
2022. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul. Nem tudok aludni, görcsöl a gyomrom, sokszor szédülök és sírva kelek fel. Néha veszek lottót -nem azért mert gazdag akarok lenni fényűző élettel - csak hogy vége legyen ennek a kötelező mókuskeréknek. De még egy számot sem találtam el. :(

Nem tudom mi a jó megoldás. Nem nagyon beszélgetek senkivel ha nem muszáj. És próbálok feltűnés mentesen létezni. A feladatokat megcsinálom gyorsan de nem jelentkezek semmire ha nem muszáj. Mióta így van bem nagyon piszkálnak.

2022. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kikalcsolni úgy szoktam, higy szerencsére van wifi és ha olyan a feladat beteszek közben valami potcastot vagy dokumentumfilmet és hallgatom. Az kicsit kikapcsol.
2022. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kellett oltatni…0
2022. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon rosszul.
2022. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehezen. Nekem is lett reflux, alvásproblémák. Pánikrohamok.

Egyre rosszabb lett, váltottam könnyebb, stresszmentesebb munkakörbe. Így most nem mindennap van.

Nem tudok kikapcsolni se stresszt kezelni. Csak elkerülni tudom a stresszt ha sikerül.

2022. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fájdalmak, alváshiány, elgondolkozom hogy leugorjak-e a emeletről mert egésznek semmi értelme...
2022. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!