Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek rossz lehet...

Szerintetek rossz lehet pszichopatának lenni?

Figyelt kérdés
Illetve képes lennék azzá válni ha akarok?
ápr. 7. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopatává váláshoz idegrendszeri eltérés, vagyis "hardverhiba" megléte szükséges, ui. kísérletileg bizonyított, hogy a pszichopaták agya másként működik, mint a "normális" embereké. Azokból lesz pszichopata, akik esetében az idegrendszeri eltérés fennáll és az egyedfejlődésük során olyan külső hatások érik őket, amelyek ténylegesen kiváltják a személyiségváltozást.

A személyiségzavarok u.n. egoszinton jellegűek, vagyis az érintett nem érzi énidegennek, kórosnak a megnyilvánulásait. Ez igaz a pszichopatákra is. Nem ő szenved a pszichopata jellegű működésétől, hanem a környezete.

ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Nem tud szerelmes lenni és szexuálisan se tudja fenntartani az érdeklődést pár hónapnál tovább.Kapcsoaltban voltam ilyennel és csak szenvedett, mert évekig velem "kellett" lennie. Szenvedek én is, mert én meg szeretem. Nem tud kézenfekvő választ adni, miért nem tud szerelmes lenni
ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!