Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha súlyos...

Mit csináljak, ha súlyos depresszióm van?

Figyelt kérdés
Amikor felkelek, több óra eltelik úgy, hogy azt sem fogom fel milyen valóságban vagyok. Nincs motivációm, komolyabb projekteknél nem tudok koncentráltan jelen lenni, nem tudok tudatosan feladatokat kivitelezni. Már vesztettem el munkát a depresszióm miatt. Itthon is össze-vissza kelek, késő délután van talán egy óra hossza amíg bírok figyelni a tevékenységemre, se előtte, se utána nem érdekel semmi, csak fekszek a csendes lakásban és ébren forgolódok.

ápr. 7. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Keresd fel a körzeti pszichiátert. Ha nagyon súlyos, valószínűleg gyógyszert fog javasolni vagy beutal osztályra. Ha annyi erőd és motivációd sincs, hogy kimozdulj a házból és elmenj hozzá, mentőt is hívhatsz, ebben az esetben viszont valószínű, hogy már ekkor bent fognak tartani, de ne ijedj meg, segíteni fognak és jobban leszel. :)
ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Csinálj valamit. Napi 3 km futás. Kezdetnek nekem segített. Tűzz ki célokat. Pl.: félek a magasba és felmentem egy 40 méteres kilátásba, ami sikerélmény. Olvass. Biztos van olyan tudomány vagy témakör ami érdekel. Fejleszd magadat. A sport mozgás kigyógyíthat belőle. Menj sétálni mindennap 1 órát. Tartsd mozgásban magadat. Érdekelnek tanácsok írhatsz nekem. Én kigyógyítottam saját magamat a depresszióból.
ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!