Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bunkó voltam a pszichológusomm...

Bunkó voltam a pszichológusommal, visszamenjek még?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ő pont arra van, hogyha az ember nincs rendben önmagával, akkor azon segítsen, de én most annyira szarul érzem magam, hogy tényleg nem tudom mit csináljak. Bunkó voltam vele, mert sokszor úgy érzem nem vesz komolyan, vagy nem érdeklik a problémáim eléggé (pl nagyon sokmindent elfelejt, de olyan dolgokat is amit megígér). Már úgy vagyok vele, hogy nyilván sokan járnak hozzá, és emiatt ilyen, nem kellett volna kiborulnom.. tényleg annyira rosszul érzem magam, hogy nincs pofám újra menni hozzá. Ő úgy búcsúzott, hogy akkor jövőhéten találkozunk. Ti mit tennétek..? Szeretnék menni, csak nagyon gáznak érzem ahogy beszéltem vele..
ápr. 8. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Menj szerintem, hiszen ő szívesen vár vissza, úgy búcsúzott. Ott pedig elmondhatod neki azt, amit itt leírtál, hogy szarul érezted magad a viselkedésed miatt, stb. De ha úgy érzed más jobban figyelne rád, akkor meg válts másra! Mert nekem fontos higy érezzem hogy komolyan vesznek, amiatt én próbálkoznék mással is.
ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Kérj bocsánatot, hogy hülyén viselkedtél, aztán mondd el az érzéseidet azzal kapcsolatban, hogy úgy érzed nem vesz komolyan..

A pszichológusok mondhatni hozzászoktak az ilyesmi kiborulásokhoz, szóval nem te voltál se az első, sem pedig az utolsó, aki kiakadt rá.

ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ez a tervem, hogy bocsánatot kérek, de bakker úgy viselkedek ilyenkor mint egy nem is tudom.. borderline-osok szoktak így talán.. félek is, hogy lehet hogy az vagyok..? És félek hogy ő is bolondnak néz már...
ápr. 8. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Menj! Mondd azt itt vagyok nagyi hugi tesa
ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha oké..
ápr. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!