Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat olyan súlyos pszichés...

Okozhat olyan súlyos pszichés állapotot az,ha valaki olyan helyen él ami az ő korábbi környezeténél "gusztustalanabb,lepukkantabb?" Ezen kívül a pár másik tagja megfelelőnek ítéli meg a környezetet, elfogadja, de ő maga meg nem bír ilyen helyen élni?

Figyelt kérdés
Tehát arra akarok kilyukadni,hogy a pár egyik tagja,jelen esetben a női olyan problémákkal küzd,hogy próbál kitörni a helyzetből, igyekszik mindent megtenni, az élhető környezetért, de a másik tesz rá egy jó nagyot,és ez szellemi gondokat okoz? Mit tudok tenni,ha a jelenlegi számomra elfogadhatatlan környezetből való költözés jelenleg abszolút kivitelezhetetlen,de a gyűlölet,harag és indulat egyre csak fokozódik,és ez depresszióba kerget? ( A pár férfi tagja azzal hitegetett,hogy mielőbb mindent meg fogunk csinálni,de csak én akarom,ő nem).
ápr. 11. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhat. Nem kell ám minden áron együtt maradni valakivel, ha ennyire eltérőek az igények.
ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én pszichiátriai beteg vagyok és ez miatt elvesztettem minden vagyonomat. Per pill egy lakásnak nem nevezhető képződményben lakom, ami nagyon távol áll a korábbitól. Mégsem roppantam össze ez miatt, elfogadom hogy most ez van, lehetne rosszabb is. Sőt, még a depresszióm is enyhült.
ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!