Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak egy hirtelen...

Mit csináljak egy hirtelen jött érzéssel, hogy nem akarok tovább szenvedni és hirtelen úgy érzem, ki akarom magam nyírni?

Figyelt kérdés

Rémisztő, bénító érzés, tehetetlen vagyok. Úgy érzem, széthasadok. Nem szeretnék élni. Nagyon rám jött ez az érzés...


Volt egy kiváltó oka, ami tudom ésszel, hogy nem nagy dolog, csak sorozatosan érnek a magánéletemben csalódások és most is atvert valaki és teljesen széthullottam, a srác miatt is, meg hogy engem sose fog már senki szeretni, sosem lesz férjem. Sosem lesz családom, soha senkinek nem fogok kelleni. :(

És mivel most vágott át (mára ghostingolt a srác, 3 nagyon jól sikerült randi után, ami 6-7 óráig tartott, éjszakába nyúlt, csók is volt). Nyilván ha első eset lenne, akkor is szarul érintene, de korábbi csalodasok után már kezdtem benne bízni/hinni, hogy talán mégis van kivétel, aki őszinte és aki fog szeretni, erre felszívódik. Most összeomlott bennem az illúzió, és összezuhantam, hogy SOHA nem lesz ilyen. Nem is (csak) sracrol szól ez a kétségbeesés, ez annál most sokkal melyebb bennem, amit ez az eset elindított. :(



ápr. 14. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan kétségbeesett vagyok, hogy tényleg azon gondolkodom már, hogy az életnek semmi értelme.. csak szenvedés, dolgozni kell járni, állandóan edzeni, hogy jól nézzek ki. Amit szeretek csinálni, az rengeteg pénz. :( most nagyon kétségbeesett vagyok, és úgy érzem, elvesztettem a kontrollt magam felett és érzelmi összeomlásba kerültem. :(
ápr. 14. 00:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerinted egy-ket ember eldontheti az eletedet? Ez racionalis gondolkodas?
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem racionális. Amit tegnap éreztem, az egy hatalmas érzelmi káosz volt.
ápr. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!