Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az Unió miért nem folytat...

Az Unió miért nem folytat kutatást, hogy az online bedobott random reklámok mennyire okoznak stresszt, mennyire idegesítik az embert és ha pozitív akkor tiltsa be vagy korlátozza le ezt a sok shart?

Figyelt kérdés

Ennyire nem törődik az emberek mentális egészségével? Ennyire megvásárolta őket a Big Business?


Anno egyszer kellett kattintanom, hogy oldalt váltsak, most 4-5-ször.


ápr. 14. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki sem kötelez senkit, hogy olyan szolgáltatásokat használjon, amik számára idegesítő dolgokkal járnak.
ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Áh szóval a Big Bizniszt védjük be ahelyett, hogy az emberek mellé állnánk?

ápr. 14. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem védtem senkit, simán csak közöltem egy tényt. Eleve mi a fene az a Big Biznisz?
ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

reklám blokkoló

én opera böngészőt használok és nagyon sokszor nem is találkozom olyan reklámokkal, amivel kapcsolatban a többség panaszkodik

ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Azért tudsz egy csomó oldalt ingyenesen használni, mert a reklámok "kifizetik" helyetted. Fizess elő, vagy használj blokkolót és megoldódik a problémád.
ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Mert a multik és a techóriások parancsolnak a kormányoknak és az EU-nak, nem fordítva.
ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, kérdező: az üzleti élet szereplőinek nem az a feladatuk, hogy a te kívánságaidat lessék.

Ha megteszik, akkor is a saját érdekükben teszik.

Az meg a TE feladatod, hogy saját magad megvédd.

ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert milyen alapon kötelezhetnék ilyesmire bármelyik szolgáltatót is? Vagy milyen alapon köteleznének téged, hogy innentől havidíjat fizess minden általad látott weboldal használatáért (hisz ugye a reklámmentességnek jellemzően az az ára, hogy akkor közvetlenül a felhasználók pénzéből megy az üzemeltetés)?
ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Az adózás is kötelező.

Vannak még kötelező dolgok.

Nem teljességgel elképzelhetetlen.

ápr. 14. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván lehetne egy olyan kompromisszumot kötni, hogy milyen szinten zavarhatnak egy átlagembert a reklámok.

Úgy tudom, hogy például az egész képernyőt, vagy a nagy részét nem takarhatják el.

Írj az EU-s képviselődnek erről.

ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!