Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki bipoláris zavaros az,hogy...

Aki bipoláris zavaros az,hogy éli az életét?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne,mert én is ebbe szenvedek közel 10 éve és teljesen más vagyok mint mások. Igaz,hogy mások ezt nem veszik észre,de sokszor szótlan vagyok a depresszio miatt. Mániám ritkán van. Sok munkahelyem volt már. Jelenleg nem dolgozok. Egyszerűen nem bírom a társaságot. Egyedül jobban érzem magam. Van hogy egy napon belül sokszor változik a hangulatom,de olyan is van,hogy naponta vagy hetente változik. Szóval össze vissza.Van,hogy csak fekszem a depressziotol,aztán hirtelen jobban leszek. Gyógyszereket szedek és mégis. Kikészít ez a betegség. Érdekelne,hogy aki benne van az ,hogy éli meg ? Tud dolgozni ?
ápr. 15. 16:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem hasonló van én sem dolgozom szüleim tartanak el. Te hogy oldod meg az anyagiakat?Rezsit meg ilyenek.
ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Úgy ,hogy a szüleim kifizetik. Nagyon zavar és szégyenlem,hogy nem tudok dolgozni,de képtelen vagyok és csak szerencsétlenkedek minden munkahelyen. Olyan érzésem van sokszor mintha egy másvilágba lennék. Nem tudok felszabadult lenni. Mindig feszült vagyok és lehangolt.
ápr. 15. 17:00
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Leszázalékolást próbáltad? Mit mondott a háziorvos?
ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Le vagyok százalékolva 40 százalékra.
ápr. 15. 17:28
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
Sok más bajom is van,volt kevert szorongásos depressziós zavar,pánikbetegség,szociális fóbia,agora fóbia,kevert szem.zavar.legutolsó diag viszont,bipol.affektiv zavar. Fokent depresszios vagyok. Ongy.gondolatok napi szintűek. Dolgozok,de utálom a munkám. Takarítóként. Mivel voltam munkanélküli,hogy egy doboz cigire sem volt,így inkább csinálom ezt mint,hogy megint full csoro legyek. De utálom szó szerint. Viszon ha a mégjobban belesüllyedek a trutymóba valószínű nem kell hosszú éveket várnom,mert elpusztítom valahogy magam.
ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudok se a sorsomba se semmib3 beletorodni,hogy oke ez jutott csinaljam,nem nem vagyok hajlando ezt vegig vinni. Itt a fostengerre azaz az eletemre g9ndolok. Egy borzalmas nyomorusagos szar az egesz.
ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is a takarításnál kötöttem ki hosszú munkanélküliség után. Nem mondom hogy szeretem, de ez van, jobb mint amikor se munkám, se pénzem, se semmim nem volt, attól csak még jobban belesüppedtem a depresszióba. Most már 4 különböző helyen takarítgatok és viszonylag kiegyensúlyozottnak érzem magam.
ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ennél rosszabb nincs. Csak a rák amit el tudok képzelni,hogy rosszabb legyen. A legborzasztobb az,hogy ezzel együtt kell élnie az embernek élete végéig és a lakosság 1-2 százaléka bipoláris.
ápr. 16. 14:45
 9/26 anonim ***** válasza:
A bipol affektiv zavar az ugyanaz amugy?
ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Bar en sose ereztem maniasnak magam inkabb a depresszio meg ongyilok gondolatok allandoan.
ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!