Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akinek rokona,...

Van itt olyan, akinek rokona, ismerőse belekeveredett szekta-jellegű önfejlesztésbe?

Figyelt kérdés
Nekem egy rokonom évek óta pumpálja a pénzt az acces bars és consciousness módszerbe, felmondott a munkahelyén, 3-4-5 ezer euróért vesz részt tanfolyamokon, a családjával megromlott a kapcsolata. Valakinél van hasonló tapasztalat? Mi lett a vége?

#szekta #Acces bars #Acces consciousness
ápr. 15. 17:55
 1/2 Musztafa Kebab ***** válasza:
100%
Én csak az MLM-be kóstoltam bele anno.
ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostanában nem, sajnos hasonló a szerencsejátékhoz, függőség, hamis illúzió, hogy nyerő szériába kerül. Régebben mi is elhittük hogy működik a piramis játék, kereskedelem, nem láttuk át, hogy az emberek egy része ilyen fondorlatos.

Valójában egy ámítás, de egyben önző vágy is.

A Bibliából tudható, hogy az első nő többre vágyott annál amit Istentől kapott. Ezért elhitte amit egy állat mondott neki egy bizonyos fának a gyümölcséről. Ez hazugság volt! És sajnos a mai napig ennek az áldozatai vagyunk. Olyan ellenségünk van, aki elhiteti velünk, hogy nem is létezik!

ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!