Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin/Xanax függőség kialaku...

Frontin/Xanax függőség kialakulhat-e akkor is, ha 0,12-0,13 mg-ot fogyasztok és nem minden nap? De már van 4 hete hogy elkezdtem

Figyelt kérdés
Egészségügyi gondjaim vannak és emiatt irattam ki a gyógyszert. Nem akarom kínozni magam mert a stressz rosszabbat tesz és nagyon félek a vizsgálatoktól de azt érzem magamon, hogy sík ideg vagyok tisztán már. Most például péntek óta nem vettem be és minden nap van olyan pont amikor azt érzem, hogy kellene be vennem de rászolni se akarok. Tudom, hogy ez nagyon alacsony adag de hol kezd kialakulni a függőség és tolerancia?

ápr. 17. 10:44
 1/1 lxrose válasza:

Nem vagyok szekértő, csak saját tapasztalatomat írom le:

Én nekem a maximális adag napi 3-szor 0.5mg volt szintén egészségügyi problémák miatt. Fokozatosan vettem vissza az adagját, ahogy javasolták, és kb. egy hónapja már csak alkalmanként veszek be 0.25mg-ot. Az egészségügyi problémát kellene minél hamarabb megoldani.

ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!