Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek nincs párkapcsolata...

Akinek nincs párkapcsolata hogyqn viseli? Nyilván se intimitás,se szex semmi. Ezt hogy lehet kibírni hosszútávon?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Alkalmi sex partner
ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Hosszú távon sehogy. Bár nyilván változó, hogy kinek, mi a hosszú.

Sokan alkalmi szex kapcsolatba mennek bele, cserébe egy kis intimitásért, vagy legalább annak az illúziójáért.

ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon élem.Mivel világ életembe eddig senkim se volt,így nem tudom minek kéne hiányoznia
ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Még jobb is így, mintha lenne valakim, aki lehúzzon.
ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyik sem létfeltétel, csak sokan úgy viselkednek,mintha szex nélkül nem forogna a föld.

Hét éve nincs párom,próbáltam ismerkedni,valami hihetetlen ami van manapság.

Elvagyok így,ennyi.Élek, nem kattantam meg, alkalmi sem volt pedig. És nem is fogok egy koloncot még egyszer az életembe rakni.

ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is elvagyok már 5 éve kapcsolat, meg szex nélkül. Hobbim, meg a munkám túlságosan lefoglal. Nincs kedvem belemenni olyanba ami nem az igazi. Meg amúgy is nagyon nehezen kezdek kapcsolatot. Szerintem ez annak a kérdése is hogy mi a fontossági sorrend az embernél.
ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nagyon nehéz.

Minden nehéz. Az alvás nem az igazi.

Az evés ivás, csak azért van, mert biológiai szükséglet, nem azérz mert hú de élvezem az ízeket.

Érzem, hogy az energiám is csak töredéke annak, ami lehetne akkor, ha lenne párom.

Az életkedvem, és az energiám jelentősen növekedne, ha lenne egy nő mellettem.

Így csak éppen elvan az ember. Elvegetálgat, de semminek nincs értelme.

ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még sosem szexeltem 33/F
ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!