Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sürgős megoldás szorongásra,...

Sürgős megoldás szorongásra, pánikra, paranoiára?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 éve diagnosztizáltak nálam pánikbetegséget és agorafóbiát. A gyógyszert, amit felírtak, nem mertem bevenni a mellékhatások miatt (ez a pánikbetegeknél gyakori reakció). Már nagyon régóta próbálok csak túlélni napról napra. Most úgy alakult, hogy az egyetemen sok prezentációt kell előadni és résztvenni az órákon. Van olyan módszer, ami nektek bevált? Nekem Rexetint írtak fel, de már 2022-ben lejárt. Sürgősen találnom kell valami megoldást péntekre. Eléggé skizonak is érzem magam, ezzel majd visszamennék szakemberhez, de péntekig ezzel úgy se tudnak mit kezdeni.

ápr. 17. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem akkor volt szorongásom, amikor megoldatlan dolog volt az életemben és nagyfokú stressz.

Minden rendben van az életedben? Az gondolom, a gyógyszer sohasem gyógyít meg, csak tüneteket kezel.

Pszichológusra lenne szükséged valamint sportra. Olyan hormonok termelődnek sportoláskor, ami stresszoldó, boldogságnövelő. Valamint önbizalmat ad, amint fejlőd~st látsz magadon.

Én eljutottam odáig, hogy futóversenyt nyertem. 6 éve nem szedek semmit!

ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ...már gyógyszeresen nem igazán tudsz tenni semmit.kár hogy anno nem kezdted el szedni a rexetint.Én is azt szedek....semmi mellékhatást nem érzek....és kb 3hétvután kezdd el hatni.Viszont igaz rexetinnel de teljesen megszűntek a tünetek.
ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, több, mint 10 éve táncolok és már próbáltam jógát és edzek is


2, hát gyógyszer lesz nekem is és pszichológus

ápr. 18. 07:17
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha most szednéd be még nem hogy nem használna az antidepresszáns péntekig, hanem még az is lehet hogy rosszabbul lennél átmenetileg.
ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem be spirulinát (elvileg ez az ashwaganda) ma már lenyugodtam tőle
ápr. 18. 15:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze nagyobb adagban, mint az előírt adag
ápr. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!