Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik spontán gyógyulás az...

Létezik spontán gyógyulás az anorexiából 15 év után?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta küzdöm ezzel a betegséggel. Voltak nagyon rossz, és voltak jobb periódusaim 37-45 kg között mozogtam a 158 centihez.


Mikor még jobb súlyban voltam, akkor is ÁLLANDÓAN a "Vigyázz MIT ESZEL!!" volt bennem, nehogy kicsit is több legyek. Böjtöltem állandóan, semmi zsíros, semmi olajos stb. + folyamatos evés utáni lelkiismeret furdalás.


Néhány hete ez teljesen megszűnt, és már várom a hétvégét hogy akár egyedül is elmenjek pizzázni, ami régen még baráti körrel is egy rámálom volt nemhogy magamtól ilyenre vetemedjek...

Sokat eszem, mindent is, késő este is, és nincs lelkiismeret furdalásom.


Nem történ semmi az életemben, abszolút semmi változás.

Nem járok orvoshoz, nem szedek gyógyszert.


Mi lehet ez?



ápr. 22. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Szerencsés vagy. Nekem több, mint 20 éve nem múlik el, legfeljebb átmenetileg javul.

Nem is látod már magad kövérnek?

Valami változás csak történt, de azt neked kell tudnod. Esetleg most nőttél fel.

ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!