Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a páromnak a gyógyulásba?

Figyelt kérdés

A párom pszchihés beteg de van depresszió és skrizofénia

Nagyon sokszor van rossz hangulat nagyon nehezen bírom felviditani mindig el mondom neki milyen tökéletes nála nincs jobb nagyon örülök hogy velem van mennyire szeretem itt vagyok rám számíthat


Ha közelebb lennénk egymáshoz sokkal könnyebb lenne de nagyon a távolság így csak ritkán tudunk találkozni én 18 vagyok ő 17


Tudnátok valami tanácsot adni hogy mit csináljak ilyenkor vagy ti mit tenétek?



máj. 24. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Pánik betegsége is van ezt ki hagytam
máj. 24. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mielőbb biztosíts neki segítséget
máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Háát, ez most gonoszul fog hangzani, az ő szempontjából meg pláne, te meg úgyse hiszed el ilyen fiatalon, de nem érdemes pszichésen ennyire megterhelt személlyel párkapcsolatba bonyolódni. Nem tudod felvidítani, az a betegsége lényege, nem tudod meggyógyítani, hiszen még az orvostudomány se tudja, maximum a tüneteit tudja visszafogni, és számodra ő nem egy stabil partner. Távkapcsolatnak meg aztán végképp nincs értelme, egészségesek között sem, a kapcsolatot a találkozások működtetik. Nem a csetelés.
máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye kezelik?
máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen kezelik csak én is akarok neki segítséget adni ereztesem vele rám bármikor számíthat minden áron
máj. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!