Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan emlékezzek vissza arra...

Hogyan emlékezzek vissza arra amit az agyam lezárt?

Figyelt kérdés

20 eves korom előttre szereték emlékezni. Amikor mindkét testvérem itthon lakott arra az időre egyáltalan nem emlékszem. Mindere emlékszek, ami nem a lakásban történt, de semmire ami itthon.Nem tudom, hogy tudtunk együtt élni, milyen volt, mit csináltunk. Teljesen fekete kép az egesz. (Az elég kaotikus volt, mindig mindenki vitatkozott egymassal)

Most az egyik bátyám visszaköltözött, és nem megy az összecsiszolodás. (26eves vagyok)



máj. 26. 12:41
 1/2 Kedves Vezető ***** válasza:
Agykontrollal, Tudatos álmodással is lehet. Valakinek hamar megy, valakinek nehezen, de ezekkel lehet.
máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondanek tippet, de lutri. En mar csinaltam, es rovid - fel eves retrograd amneziam lett (emlekezet vesztes). Olyanokat mondanak emberek amikre total nem emlekszem, miket mondtam, mire mondtam igent, meg ilyenek. Full kiesett minden.


Az anterograd amnesia is hasonlo de ott nem tudsz emleket formalni pl. sokat iszol bort vagy valami es ez utan mar olyan allapotban vagy, hogy nem fog az agyad). Volt olyan is.

máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!