Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori kérdések függő lettem....

Gyakori kérdések függő lettem. Mit csináljak? Hogy kezeljem? Pszichológus vagy pszichiáter? 🙏🙏🙏🙏🙏

Figyelt kérdés

máj. 26. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj, rá fogsz únni magadtól. Ha mégsem, akkor pszichiáter.
máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Pszichiater semmikepp. Pszichologus.

Szerintem is ra fogsz unni (bar ellenpelda is van,akik itt buszken hangoztatjak, h 15 eve tagok) - de fogsz talalni helyette mast amire rafuggsz.

máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Hasonló cipőben.. Napi több órát töltök Gyakorin és már érzem a függőség jeleit magamon. Ráadásul ez párosul a maszturbálás függőségemmel és nem tudok leállni vele. A Gyakori függőségnek nincs nagy káros hatása, de a masztit abba kéne hagynom, mert már nagyon zavar, állandóan feszült vagyok miatta és értékes dolgoktól veszi el az időt..
máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Fú, én is! Pótlék, valami hiányodat akarod elfedni általa, addig se kell azzal foglalkozni. Kérdés, mi az. Válasz a pszichológusnál (semmiképp nem pszichiáternél, nem vagy beteg!), de ide is írhatod.
máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Na, akkor mi most egymásra találtunk. Én bízom benne, hogy hamar túlleszek rajta. Már volt ilyen időszakom, hogy itt lógtam, de ennyire durva még nem volt soha. Igen, pótlék. Annyi, hogy én tisztán látom, miért menekülök ide a valóságtól. Teljesen racionálisan átlátom, miért vagyok hülye, dehogy megyek szakemberhez. Itt kibeszélem magam, aztán rövid időn belül elmúlik. Drukkolok nektek is, jövőre találkozunk! ;)
máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Írj ki egy +18-as kérdést, vagy válaszolj egy fétises kérdésre, máris annyi perverz rohan meg privátban, hogy egyből kigyógyulsz a gyk-ból.
máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 gabor49 ***** válasza:
47%
én is az vagyok ez miert baj?
máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Milyen függőségben szenvedsz?

Kémiai azaz szerhasználat vagy viselkedési függőség pl.szerencsejáték?

máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
8-as: kérdés elolvasása mondjuk? Még a válaszadás előtt?
máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Milyen függőségben szenvedsz?
máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!