Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autista lennék? Nem tudom, mi...

Autista lennék? Nem tudom, mi van velem.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon zárkózott vagyok, megvan a saját külön világom (fejben is és az "anyagi" világban egyaránt.

Sokszor beszélek magamban, és beszélgetek magammal, amire válaszolok is, (pl. eldumálgatok magammal, nevetek rajta aztán azon nevetek hangosan, hogy egyébként vicces, hogy magamban beszélek)... Sokszor van az, hogy úgy érzem, figyelnek, ilyenkor eléggé szorongok is. Depressziós is vagyok/voltam, kapok gyógyszereket, továbbá pánikbeteg is vagyok. Zavarnak az erős hangok, nagyon sokszor apró dolgokon is elsírom magam (túl magas valami és nem tudom átugrani, vagy tömeg van, hangos beszéd, egy ingerültebb hangsúllyal mondott teljesen normális szó..)

Iskolában kitűnő vagyok 11 éve (17 éves vagyok), latinul 2 év alatt felsőfokon megtanultam pl., tanulás nélkül (egyszer elmondta a tanár, és a nyelvtanról szabályos kis táblázatok vannak a fejemben, látom őket ha mondjuk a participiumokra vagy a declinatiokra gondolok..)

Tegnapelőtt kitöltöttem egy rendszerező és érzelmi intelligenciatesztet, és olyan eredményem jött ki, ami nagyrészt autistáknak szokott a statisztika szerint. Innen kezdtem el gondolkodni ezen.

Lehetek az? Vagy egyszerűen fura vagyok?


2010. okt. 29. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Kit? :(
2010. okt. 31. 18:26
 42/64 anonim ***** válasza:
mindenkit aki gúnyolódik rajtad!
2010. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Az nem menne... Nem szeretném :(
2010. okt. 31. 18:40
 44/64 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és Te kedves kérdező?
2010. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
mimóza :(
2010. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok :)
2010. okt. 31. 18:51
 47/64 anonim ***** válasza:
Én eddig full azt hittem, fiú vagy :D
2010. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem vagyok valami feminin gondolkodású divatmajmoló L(é/á)ny...

De ez furcsa :) Amúgy... hogy vagy? (szocializálódok... meg apu izzadó tenyere vagyok :P)

2010. okt. 31. 19:34
 49/64 anonim ***** válasza:
nem vagyok jól, vasárnap mindig rosszul vagyok, ilyenkor jönnek ilyen rohamok, EFVÖ lehet mögötte
2010. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
vasárnap a hét leghorrorisztikusabb napja
2010. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!