Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos szorongásos problémáim...

Sajnos szorongásos problémáim vannak. Egyetemista vagyok? Hol találhatnák olcsó vagy ingyenes pszichológust?

Figyelt kérdés

Elég rosszul vagyok. Munkába járni jelenleg nem tudok a szorongásom miatt. így nincs heti 20-25 ezer forintom egy-egy konzultációra.

Ha később jobban leszek, akkor azt tervezem, hogy keresek munkát az egyetem mellett, de legalább átmeneti megoldásra lenne szükségem. Az egyetemen nem fogadnak már több hallgatót a pszichológusok akkora a várólista.

Kb mennyi idő (hány alkalom kell mire jobban érzi magát az ember?)

Problémáim többek között: stresszevés, alvászavarok, szorongásos gondolatok amiktől nem tudok szabadulni, halogatás, szociális szorongás?, és ha kilépek otthonról is rosszul vagyok



máj. 26. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A területileg illetékes pszichiáterek tb alapon rendelnek, mint bármelyik másik szakorvos. Nézd meg, hol van a lakóhelyeden pszichiátriai szakrendelés és kérj időpontot.
máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Én is azt tanácsolom, amit az egyes. Ilyen jellegű szorongással már a pszichiátert keresném fel.

Nagyon sok helyen amúgy is a tb-s pszichológushoz csak a pszichiáter küldhet.

Melyik városban laksz?

Ha megírnád, lehet jobban tudnának segíteni.

máj. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kaposvár
máj. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!