Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor rám jön a pánik. Mit...

Sokszor rám jön a pánik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ilyen belső remegésig eljutok, mert sokszor azon agyalok, hogy "úristen ki mit gondol rólam és tuti mindenki rólam beszél". És csupa negatívumokat. Az a baj nem szeretem ha haragszanak rám az emberek. Azzal nyugtatnak itthon, hogy úgy sem tudok mindenkinek megfelelni. Hogy győzzem ezt le?

máj. 27. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:
26/F
máj. 27. 08:59
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez valahonnan ered. Menj el egy pszichológushoz. Feljönnek a gyökerei a paniknak es utána tudtok rajta dolgozni. Valamiert belédnevelődött a mindenkinek meg kell felelni dolog. Ami borzasztó rossz.
máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hasonlót én is átéltem, ha nem is ennyire keményen. Aztán egy barátom meggyőzött arról, hogy gondolkodjak úgy: "először én, aztán a többiek." Ha elhiszed hogy Te vagy a legfontosabb, - és számodra ez így is van - meg fogsz változni.
máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mélylégzés. Bármilyen hülyeségnek is látszik első blikkre, nagyon hasznos. Segít előhozni a paraszimpatikus idegrendszert, az pedig segít előhozni a "leszaromkimitgondolrólam" állapotot.
máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!