Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen recept nélkül kapható...

Milyen recept nélkül kapható gyógyszer vagy egyéb módszer segítene az állandó szorongáson és a depresszión?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vannak depressziós időszakaim, olyankor semmihez nincs kedvem és erőm sem. Jártam pszichológushoz, depressziót és szorongást állapított meg. Nem segített, jókat beszélgettünk, de ennyi, többet nem ért. Próbáltam a Sedatifot, a Hovat, a Remotívot, de nem használt. Citromfűtea és hasonlók sem segítenek. Finom, de semmi több. Mi segíthetne? Nincs kedvem semmihez, legszívesebben csak aludnék, türelmetlen, fáradt, kimerült vagyok, bármennyit is alszom. Egyre kevésbé szeretek emberek között lenni, a barátaimmal sincs kedvem találkozni, a munkatársaimmal is csak annyit bezsélek, amennyit a munka miatt muszáj. Gyógyszert nem szeretnék szedni, azzal se vezetni, se dolgozni nem tudnék.
2010. nov. 5. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Utolsó, írj privátot, és akkor szívesen beszélek veled erről, csak már nem akarok többet írni ehhez a kérdéshez, mert csak ideges leszek...
2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim válasza:
Kérlek olvasd el a Békés harcos útja c. könyvet, és ha érdekel a spiritualitás (nem a hókuszpók, jóslás, szellemidézés stb) hanem valóban a test-lélek-szellem kapcsolatai, írj egy privátot és összeismertetlek egy olyan emberrel aki választ tud adni arra, hogy mi megy végbe benned.
2010. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!