Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erös nyugtatók vannak...

Milyen erös nyugtatók vannak amelyek vény nélkül is kaphatók? A Xanax az milyen erösségü nyugtató?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Hasznald a keresot, tegnap is volt ilyen kerdes, es kb. mar 500-szor, bocs.
2009. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Xanax nincs vény nélkül és erős. Bár ezek is mg-os kiszerelésben vannak. Van kevesebb és több mg-ot tartalmazó.
2009. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Erős nyugtatót kizárólag vényre kaphatsz, ezek ugyanis pszichotrop szernek minősülnek (ez a kategória már közelít a kábító hatásúakhoz), és ez nem véletlen. Recept nélkül gyógynövényes, illetve homeopátiás szereket kaphatsz.
2009. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A Xanax-ból 0,25mg, 0,5mg, és 1mg -os van. Retardból 0,5 1,0 és 2,0mg. Szorongásos állapotokban alkalmazzák leginkább. nem a leggyengébb nyugtató, de nem kell tőle tartani és biztonságos. Kezdetnek napi max. 3x0,25mg-ot mondanék, de lehet kevesebb is elég.
2009. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Rosmannban, DM-ben kapható valeriana drazsé.

Két szem már hatásos tud lenni, természetes növényikivonat, nem árthat!

2009. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BertusAttila válasza:
86%

Üdvözletem. A xanax 0.25mg-ot 2006ban 3*1et irt fel az "orvos". EGy ideig "jó hatással" volt rám a szer. Eleinte még le is tudtam tenni. DE pár év elteltével amint egy nagyobb mértékű trauma, stressz ért, újra el kezdtem szedni, viszont azt vettem észre,hogy "kevés"... Felírtak 0.5mgos xanaxot. 3*1 egy ideig tartottam is a db-számot,majd arra lettem figyelmes hogy csak ugy eszem mint a cukrot.Pár napja már 6 szem is lement..Függőséget okozott ez a szar..Nem kívánom senkinek se.MA döntöttem úgy hogy ebből elég.VOlt itthon Valeriana drazsé (gyógynövény alapú stresszoldó)ami (nem vényes) gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.Nagyon

rossz volt amig be nem vettem ezt a bogyot.Remélem sikerül leszokni a xanax függőségről. Nem akarok 1mg os tablettát szedni...Ti se szedjétek.Üdv.

2010. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is szedek 0,25-ös xanaxot
2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bali Kratom. nézzetek utána, itthon is lehet kapni. Szerintem remek jó dolog.
2014. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"természetes növényikivonat, nem árthat" ez nem így van, a legmérgezőbb dolgok a természetben vannak
2018. nov. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erős nyugtató az pl. a ketamin a xanax meg ilyenek azok inkább csak addiktivak és könnyű beszerezni őket emiatt a fél ország gyógyszerfüggő ilyenekre (xanax, rivotril..)
2018. nov. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!