Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Forduljak Psziholo...

Mier pont en kérdése:

Mit tegyek? Forduljak Pszihologushoz?

Figyelt kérdés
Egy eleg komoly muteten estem at ma 13 napja. A seb az gyogyul, de ugy erzem a lelki seb, amit bennem ahogy a mutet oka, az sohasem fog begyogyulni, nem birom feldolgozni. Szeretnem, ha valaki ajanlana egy Pszihologust, akivel e-mail-ben felvehetnem a kapcsolatot. Ugy erzem ha egy Szakertovel beszelek, elmondom mi a gondol, tudna segiteni. Koszonom
2011. jún. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem voltam pszichológusnál, ezért nem tudok senkit sem ajánlani, de szeretném, ha tudnád, hogy nem lettél ettől semmivel sem kevesebb és remélem jobban vagy, fizikailag. Az csak szeretném, hogy lelkileg, de kívánom, hogy úgy legyen.
2011. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha nem bírod feldolgozni, az nem szégyen. ilyenkor természetes, hogy segítségre van szükséged, aki kibogozza az összekuszálódott szálakat. vannak olyan lelki traumák az életben, amiken nem segít a sima "megbeszélem a bnőmmel/anyukámmal" dolog. érdemes felkeresned egy pszichológust! tudok neked segíteni, ha megmondod, melyik városban élsz! én is fordultam már pszichológushoz, amikor apukám öngyilkos lett. és bár mellettem álltak a barátaim, azért az ő segítsége nélkül nem sikerült volna talpraállnom!
2011. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy milyen műtét volt?:O
2011. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17/26

Koszonom a biztatast. Romaniaban elek, Sepsiszentgyorgyon.

2011. jún. 21. 10:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Mehen kivuli terhesseg
2011. jún. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!