Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mostanság dührohamokat kapok?

Figyelt kérdés

Sőt vannak olyan hangulatingadozásaim, ami még engem is elképeszt. Pl.: Az egyik pillanatban normálisan beszélgetek ismerősökkel, a következő pillanatban pedig lehangolt leszek, csak úgy. Volt olyan is, hogy egyszer nevettem, utána pedig sírtam.

A dühroham csak mostanában jött. Ha valami olyat mondanak, ami nekem nem tetszik, itt pl megvádolásra értettem, amiről tudom, hogy hülyeség üvöltözök, és legszívesebben nekimennék az illetőnek. Sokszor kis apróságok is felhúznak. Legjobban az, amikor valaki meg akarja szabni nekem, hogy mit tehetek és mit nem. Felnőtt nő vagyok, csak ezt nem bírja felfogni pl anyám. Mit tehetek ezek ellen? Szörnyű tudni, hogy ilyenné váltam.


2011. júl. 4. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2011. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom :(

16/L

2011. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat vagy a neten
2011. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Depresszió nem hiszem, az ennél durvább tudtommal. Pukkandur eszméletlenül vicces vagy. :) Inkább menj és játsz a kisautóiddal tovább. 16/L te miktől szoktál kiakadni?
2011. júl. 4. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
fúúú ezt keményen odamondtad...ez is egy dühroham volt?
2011. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16/L vagyok, ha épp rossz kedvem van akkor szinte mindentől, de jó kedvemben is elég könnyen kiakadok
2011. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Laiuksok nem tudnak érdemben válaszolni, de egy terapeuta igen.
2011. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok megfizetni egy terapeutát. :(
2011. júl. 4. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Pukkandurnak márpedig igaza volt. :P


Amúgy... nem változott most valami? Nem tudom, dolgozol-e vagy tanulsz, ha utóbbi, akkor most több a ráérő időd. Vagy stresszesebb lett a munkád?


Ha nem tudsz megfizetni egy terapeutát, ballagj el szépen a könyvtárba: szakirodalom 150-es szám alatt találod a pszichológiát, vannak konfliktuskezelő könyvek, meg mindenfélék féltékenységről, dühről, kisebbrendűségi komplexusról, és tanulj önismeretet egyedül. Segíts magadon.

2011. júl. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az hogy elfojtott érzések, most előjöttek akármiért. Vagy nem előjöttek hanem vannak és te meg elfojtod őket.


"Legjobban az, amikor valaki meg akarja szabni nekem, hogy mit tehetek és mit nem. Felnőtt nő vagyok, csak ezt nem bírja felfogni pl anyám. Mit tehetek ezek ellen? Szörnyű tudni, hogy ilyenné váltam."


Tessék itt konkrétan írtad hogy ez zavar. Ha úgy igazán nem beszélted ki magadból, vagy veszek-etted ki magad ezen akkor addig lehet ott lesz, azt ilyenkor ugye minden hülyeséget mellé kombinálsz ami csak arra késztet hogy kiadd magadból, azért dühödsz fel minden apróságon. Mind1 mi csak menjen már ki valahogy, persze ez nem 100%osan tudatos.


Plusz még annyi hogy elmehetsz grafológiára, én egy fősulis nyílt napon voltam, írni kellet 1 oldalt akármiről csak neked kellet írni. És egész érdekes, meg jó is. Szóval cool. Ja meg próbálj ne a dührohamoddal foglalkozni ha csak stresszel-sz rajta az még rosszabb, csak felszabadultan.

2011. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!