Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kisérlet tulélő?

Öngyilkossági kisérlet tulélő?

Figyelt kérdés
Mit érzett mikor öngyilkossági kisérletet hatott végre ? Mivl próbálkozott hoyg élte tul? megbánta?
2010. dec. 8. 14:35
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Én 32 vok nem 20 és nekem sincs senkim se feleség semmi . Nem könnyü dolog hidd el erre a pontra eljutni...
2010. dec. 9. 14:36
 12/53 anonim ***** válasza:
41%

32 évesen is lehet változtatni!

Ha pénzügyi gondjaid vannak arra is találhatsz megoldást, ha partnerkapcsolati problémád van arra is!

Rengeteg lehetőséget rejt az élet nem szabad feladni!

Én is voltam, vagyok néha nehéz helyzetben de mégis mindig találok megoldást pedig elég rossz a helyzet minden téren itt ahol én lakom, nehéz az elhelyezkedés, beilleszkedés minden de feladni sosem szabad!!

2010. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Ne makarom feladni még bizakodom de nem tudom meddig.

Nincsenek anyagi gondjaim van autóm elég komoly egzisztenciám de ez nem jelenti azt hoyg jól érzem magam az életbe . Én depressziós vagyok ezt tudom magamrol sokmindent másként látok ezmiatt sokkal nagyobb mélységekbe kerülök, de még élek :)

2010. dec. 9. 16:47
 14/53 anonim ***** válasza:
60%

2 éve próbáltam meg először, gyógyszerrel, kevéssel, túléltem, nagyon bántam, hogy túléltem. Onnantól már okosabb voltam, pszichiáterhez mentem és tucatszám írattam, és váltottam ki a Dormicumokat fél éven keresztül. Kis fejszámolással rájöhettek, hogy az kb. 12 doboz altató, mert havonta írt föl 3-at. 2 dobozt beszedtem a félév során, de a maradék 10-et 100 mg frontinnal megfejelve és alkohollal leöblítve vettem be. A hatás annyi volt, hogy én nem is emlékszem (nem tudom máig se, nem emlékszem), de segítséget kértem, így időben kimosták a gyógyszert a gyomromból, és nagyon bántam.

Én nem hittem semmiben, csak az őrjítő monotónia vett körül, és belül az üresség érzés, és arra gondoltam, hogy ha meghalok SEMMI lesz, és bár sajnálom a hozzátartozóimat én már úgysem fogom érezni a fájdalmukat. Amúgy is mindig önfeláldozó életet éltem, úgy gondoltam, most rajtam a sor, hogy önző legyek.


Azóta szerelmes lettem, most eszembe sem jut, csak néha. De ha a párom elhagyna biztos megpróbálnám megint.

2010. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Az én családomba ketten is öngyilkodok lettek mind a ketten fejbe lőtték magukat... ők biztosra mentek. Ha lenne fegyverem már én sem élnék azt hiszem. Ha egyszer ujra próbálkoznék biztosra mennék ..
2010. dec. 13. 13:43
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Az a baj, hogy nincs biztos. Max. ha vonattal lekapatod a fejedet, az biztos. Rengeteg olyanról hallottam már, akik biztosra mentek, akár gyógyszerrel, akár pisztollyal, és életük végéig vegetálniuk kell, mert túlélték, de meg tudták őket "menteni".
2010. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Szerintem ugy van biztos hogy elmész olyan helyre ahol biztos nem találnak rád X ideig . Ha komolyan gondolya az ember megtudja oldani...szerintem
2010. dec. 13. 13:57
 18/53 Névtelenül válasza:
70%

Én hajlamos lennék rá. Eléggé depressziós vagyok.

Mint mindenkinek nekem is okom van rá.

És az én okom a világ, sajnos nem tudok vele változni.

Lehet, ez csak abból kifolyólag a támadásba átmenés.

De egy pl, nem tudok kinek dicsekedni, hiába mondanám bárkinek, hogy milyen szépet festettem, megint megvették az egyik képem, kb 1 p múlva, bárki, folytatná, hogy multkor ugy bebasztam, de ugy, nem emlékszem semmire, de azt mondták nagyon jó volt.

A mai 10 éveskeről meg nem is beszélek akik meg lassan felnőnek, lányok stb, csak hogy lássátok az én bajomat. És ha azt mondtam nekik, azért isztok, mert nincs sikerélményetek, és ez egy olyan dolog, amihez nem kell ész, tehetség, akkor meg kiközösítenek. És volt is ilyen.


A lényeg, hogy a testem menni akar, lényem egy része, de tudatban nem igazán tör meg. Nem tudok aludni, mikor akarok, állandóan zakatol az agyam, megmarad azon a gondolaton ami elszomorít. Tipródok, nincs kedvem semmihez, elbizonytalanodok stb. És mindig az van, hogy kinn az erdőn felkötöm magam.

De azt tudni kell, hogy akár mérges vagyok, ami nem szoktam, vagy vidám, ami megintcsak nem szoktam :)hogy én mindig követem az elveim, az álmaim. És igy megtanultam, hogy egy kósza gondolat, nem térithet el, én igy tanultam meg rajta uralkodni, próbáld meg, mert az érzés a bánat elmegy, és marad az üresség, de nem szenvedsz, a gondolat, viszont mindig örök. Ez a hit, amit mindenáron követni kell. És tudni kell, hogy mit akarsz, persze.

2010. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom lett öngyilkos..ugye milyen hülyén hangzik?Éltek, azt hiszed, hogy minden rendben, de egyszer azt mondja, hogy öngyilkos akar lenni, ki fog ugrani a gyors vonatból. megöleled, kérdőre vonod miért mond ilyen butaságot, megkérdezed mi a baj, majd azt mondja, hogy semmi, csak úgy mondta, aztán rá pár hétre reggel mentek munkába, ő siet a vonathoz8ingázott) én a villamoshoz, egy gyors puszi, és nem látod többé élve...ez csütörtöki nap volt, napokra eltűnt, rendőrséggel kerestettük, majd megtalálták kedden holtan a sínek mellett egy bokorban..senki sem tudja miért tette, ennek 4,5 éve..
2010. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomoru.... :(
2010. dec. 13. 17:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!