Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nincsenek álmaim/vág...

Segítség! Nincsenek álmaim/vágyaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt megfogalmazódna benned a lehurrogás, hogy "azért mert mindened megvan..." olvasd inkább tovább.

Átlagosnak mondható életem volt, azonban az utóbbi években mindig történt valami rossz dolog, egyre inkább kezdtem lecsúszni lelkileg. Anyám elhagyott, apám munkanélküli lett. Jelenleg egyetemen tanulok, azonban csak úszok az árral. Most gondokoztam kicsit és rádöbbentem, hogy egyáltalán nincs jövőképem, mégcsak vágyaim sincsenek. Teljesen üresnek érzem magam!

Mit tegyek? Így nincs miért élnem.(nyugi,nem akarok öngyilkos lenni)


2010. dec. 19. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

én is csak úszok az árral nyugi....semmi célom nem vagy egyedül

bocsi hogy nem tudok segíteni

2010. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Helló! Szerintem próbálj meg azon gondolkozni, hogy mi a jó az életedben, biztos találsz legalább egy dolgot, vagy személyt amiért/akiért érdemes élni. A másik meg, hogy gondold végig, hogy Te miért is vagy értékes, miben vagy jó(tuti,hogy rájössz, előbb vagy utóbb, hogy valamiben ritka tehetséges vagy, mintha egyszerűen csak arra születtél volna) ezért szerintem próbálj ki sokféle tevékenységet. Ja, és hidd el néha az is sokat segít, ha összejössz egy jót beszélgetni a barátaiddal(a barátaiddal és nem a haverjaiddal, ha érted mire gondolok).

Amúgy meg : Fel a fejjel!!!!

2010. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a barátaiddal kellene megbeszélned, akikben bízol, akikre számíthatsz. De ha itt teszed fel a kérdést, lehet, hogy nincs ilyen ember.

Megpróbálhatok segíteni rajtad, ha mást nem, beszélgetünk. Általában egy ilyen helyzet lehet szakember feladata is, de szerintem egy pszichológus sem tud semmi újat mondani, legfeljebb felír egy pár kedélyjavító bogyót.


Privátban megkereshetsz.

2010. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Egyetemista!

Ha gondolod, írhatsz privát levelet, szívesen meghallgatlak.

Honlapom is van, ha gondolod megnézheted. vévévé.mentalhigienikus.freeweb.hu

Üdvözlettel

2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11:38 vagyok

habár alapvetően kételkedek az ilyesmiben, valóban ajánlom, hogy írj egy privátot a fenti hölgynek, ő sokat tudna foglalkozni veled.

ez viszont valószínűleg azzal jár majd, hogy fizetned kell és meg kell nyílnod valakinek.

2010. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!