Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csalódtam abban az emberben,...

Csalódtam abban az emberben, akire az életemet rá mertem volna bízni, annyira bíztam benne. Hogyan tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elfelejted őt.
2010. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyenem... mai napig tüske bennem.
2010. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Úgy, hogy rájössz; ezek után nem kell vele foglalkoznod, nem éri meg a rágódást. Jönnek majd más emberek akiktől megkapod ugyanazt, amit ő adott neked.
2010. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a díszes munkatársaimban csalódtam, akik (egy ember kivételével) szó nélkül hagyták, hogy annyi év után kirúgjon a főnök. Azóta sem akarom látni egyiket se.
2010. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Feldolgozni sehogy. Innéttől kezdve számodra Ő nem létezik és ne rágódj rajta tovább. Ha rágódsz azzal csak neki teszel jót, magadnak meg rosszat. Le van ejtve. Nem könnyű egyébként.
2010. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom milyen értelemben csalódtál a barátodban de mindenki követ el hibákat és nincs az a gaztett amit meg ne lehetne bocsátani! Idővel a bizalom is helyreállhat. Főleg ha mindketten ezen munkálkodnak (főleg az akiben csalódtál). Szerintem beszélj vele, mondd meg neki, hogy csalódtál benne, és eltelik egy kis időbe amíg újra bízni tudsz benn!
2010. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én majdnem négy év után sem tudom megbocsájtani a volt kollégáim árulását. Tizenöt évig dolgoztunk együtt, aztán egy létszámleépítésnél a hátam mögött elárultak és ezért kirúgtak. Nem, ezeknek nincs és soha nem is lesz nálam bocsánat. Közeli barátnál azért meggondolnám a dolgot.
2010. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem tökéletes. Sajnos megtörténik, hogy valaki akiben hiszünk, megbízunk olyat tesz, ami nekünk elfogadhatatlan. Ez vele jár. A bizalom mindig kockázat, van aki nem is tud bizalmat adni pont ez miatt.


Ettől ő ember marad, ahogy te is az vagy. Hogy mi vezette oda, hogy azt tegye, ami miattte kiábrándultál, csalódtál, az valószínűleg nem olyan egyszerű. Sokszor gyengeségeink vezetnek rossz döntésekhez.

2010. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Legyen szép a karácsonyotok!

2010. dec. 25. 11:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért írok neked, mert ugyanez volt velem. Sokáig hibáztattam őt, hogy "hogy lehet ilyen szemétláda". Aztán rájöttem, hogy mit is csinálok. Mert én hazudtam magamnak. Az olyan jeleket nem akartam észrevenni, amikből egyértelműen az jön ki, hogy nem megbízható, nem lesz velem a bajban stb. Én hagytam hogy megtegye, ő meg kihasználta a lehetőséget. A kihasználta a lehetőséget már csak az ő szegénységi bizonyítványa, a vakságom (ráadásul tudatos vakságom) meg az én szegénységi bizonyítványom volt. Két emberen múlik a hazudozás adott kapcsolaton belül, aki hagyja, meg aki megcsinálja. Igen, ennek az elfogadás brutális fájdalommal jár, és nem kevés idővel. Na de persze a felismeréssel kezdődik. Nyugodtan vagyok képes beszélni erről a folyamatról ami azt jelenti, hogy feldolgoztam. Befogadtam. 18/L
2010. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!