Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van pánikbetegség paranoid...

Van pánikbetegség paranoid gondolatokkal/félelmekkel?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor eszembe jut, hogy esetleg az ételembe mérget raknak. Persze még jobban megijedek amikor rádöbbenek, hogy ezek paranoid félelmek. Nagyon félek továbbá a koszos (mérgező), veszélyes anyagoktól. Ezek a dolgok, így egy pánikos mélyponton kezdtek felerősödni. A paranoid gondolatok nagyjából egy hónapja tartanak.
2011. jan. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Amikor pánikbeteg voltam, nekem egy normális gondolatom sem volt. A pszichiáterem egy kb 1 órás beszélgetés, kérdezés alapján 3 féle pánikbetegségnek a káoszát vélte felfedezni bennem. De szerintem jól kalkulálta ennek megfelelően a gyógyszert, mert nagyon hama r letudtam a pánikot. Pedig ha jött, akkor menni nem tudtam, csak feküdni. Nem tudtam tudatosan befolyásolni semmit, mert kiesett alólam a lábam, és összecsuklottam. Szerintem a pánikhoz mindíg társul valami más is. Ezért kell a dokinak nagyon őszintén elmondani a problémás dolgokat. Ha jó gyógyszert tud felírni, hamar megy a gyógyulás.
2011. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam csak annyiban nyilvánult meg,hogy az utcára nem mertem egyedül kilépni.Minden pillanatban azt éreztem,hogy elájulok,és ha nem tudok valahová leülni akkor tényleg összecsuklok.Volt rá példa,hogy a járdán ücsörögtem,persze a sokan azt hitték részeg vagyok.Aztán már kisérettel sem tudtam közlekedni,na akkor fordultam dokihoz.Kaptam gyógyszert,amit szedek még ma is.Kb. egy héten belül kezdtem rendbe jönni.Az utcán semmi bajom nem volt,elmúlt aza borzasztó "mindjártmeghalok"érzés.
2011. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!