Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy nem vagyok már gyerek?

Figyelt kérdés
A szüleim magánsuliba irattak... most vagyok 12 éves és 5. osztályos... már azthiszem kezdek belépni a kamaszkorba mert ingadozik a kedvem és már a nemi szervem is kezd pelyhesedni... meg a mellem... szóval... de az a lényeg hogy elegem van abból hogy bevagyok zárva a házba és nincs egy darab barátom se mert magánsulis vagyok... magányos és kedvetlen vagyok... és szerintem a napi sulibajárás sokkal jobb lenne a szívemnek is és még motiválna is valami a tanulásra... hogy mondjam meg?
2009. jan. 31. 22:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
apukámnak hiába mondanám... nameg ő lenne az utolsó akinek mondanám... jó fej de van elég baja nélkülem is.... a bátyáim meg.... egyszer az egyikük szájába adtam hogy mi a bajom.... de nem hogy az agyáig de még csak a fejéig sem jutott el amit mondtam... nem... egyszersem kérdezték hogy mégis mi a baj? csak egyszerűen elmondtak mindennek aztán meg van oldva... soha senki nem törődött velem és amikor én montam igazat még én voltam a hibás... már csak az hiányzik hogy azt mondják miattam nincs pénzünk... nem... az önbizalmam egyenlő a nullával... :'(
2009. febr. 1. 16:57
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
mégis mire vársz??? senki sem fog helyetted beszélni! lehet, hogy az életed rossz, de minden embernek vannak gondjai, lehet, hogy komolyabbak, mint hogy közöld velük mit akarsz! azt írtad: nem vagy finomkodó természet, mégsem mered elmondani, szerinted ezzel megbáthatsz bárkit is?! mert kimondod a véleményed?! az életben meg kell álnod a helyedet, a problémádat kívülről senki sem látja majd, és ne várd, h. kivételezzenek veled emiatt! fel a fejjel kislány!! vedd kezedbe az életedet, mert a tiéd, és beszélj a szüleiddel sürgősen, mert magától nem fog megoldódni! v. azt várod, hogy "hopp" egyik pillanatról a másikra barátok, haverok, és fiúk?! nem, ez nem így működik! ha a szülők nem neveltek rá az életre, neveld te önmagadat, kezdessz felnőni, de a felnőttes gondolkodásmódod nincs meg! változtass, bátorság!!! én szurkolok neked!
2009. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem mondja el senki helyettem de jó lenne egy tanács vagy valami és ne szidj mert... amúgy a gondolkodás meg van csak a felnőttes önbizalom nincs! meg neked lenne önbizalmad ha belennél záva a házba és a városból egy darab gyereket sem ismersz?! ráadásul úgy hogy a szüleid folyton szidnak vagy nem törődnek veled?!

szerintem akkor te sem lennél az életben ilyen merész!

2009. febr. 1. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!