Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Babát akarunk de fura érzésem...

Babát akarunk de fura érzésem támadt folyton arra gondolok hogy bennem lesz valaki most hülye vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Tényleg nagyon furcsa lehet, főleg amikor érzi az ember, hogy mozog-rúgkapál bent.
2011. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tényleg benned lesz valaki.

De gondolj arra, hogy majd kijön. :D

2011. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nekem idegen érzés lenne..
2011. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom pedig nagyon akarjuk de még is kétségeim vannak remélem csak azért mert még nem éltem át egyszer sem!!!Para nagyon!!
2011. jan. 13. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csodálatos lehet, hogy egy pici élet fejlődik a hasadban:)

Szerintem ahogy összejön a baba, neked is megváltozik a véleményed:)

2011. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamóca. ***** válasza:

hu egyzser azt álmodtam hogy terhes vagyok... jó tudom biztos nem lehetett olyan nagyon aeredeti érzés, de szerintem ilyesmi lehet. na mindegy, a lényeg hogy mikor felébrdtem nekem is ilyen fura éerzésem volt... nem mondanám hogy undor, nyilván nem, egyébként még féligmeddig jó érzéssel is godnoltam rá, de valahogy mégis egy kicsit "taszító" volt. csak nem rossz értelemben, ezt nem trudom elmagyarázni, de nekem is ez volt a nagy dilemmám, hogy bennem volt valaki, aki él, és ott mozog ésésés.... érdekes...

szerintem nem kll ettől tartanod, hamar megkedveled majd ezt az érzst biztosan:)

2011. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul: nincs csodálatosabb érzés annál, hogy benned van egy fejlődő kis élet, főleg amikor már mocorog. Szerintem abban a pillanatban amikor megtudod, hogy babát vársz el fog múlni minden félelmed.
2011. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elemezd ki alaposan ezt az érzést. Taszít, vagy vonz inkább? Lehet, hogy még nem vagy elég érett hozzá. De ha már ott van, nem lehet visszacsinálni.

Esetleg keress kismamákat, kérd, hogy meséljenek az érzésről, ők hogyan élték meg.

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

21:35-ös válaszadó:


Én megkérdeztem erről édesanyámat, mondván ő tudna erről a legtöbbet mesélni, mert tudom, hogy engem nagyon vártak. Hát ő azt mondta, hogy tudja, ő is szokta olvasni, hogy egyesek azt mondják, hogy ez a legcsodálatosabb érzés, de ő azt mondta, hogy az első perctől kezdve azt várta, hogy mikor születek meg, és nem is érti, hogy mások mit szeretnek benne. Ez egy olyan dolog, ami kell ahoz, hogy gyereked legyen, ennyi.

Persze nyilván ezt is mindenki másképp éli meg, én mondjuk pozitívan gondolok rá, bár kicsit tényleg ijesztő, hogy van benned valaki...


26/N

2011. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Ez nekem furcsa, hogy valaki nem élvezi a terhességet. Én az elsőnél elég rosszul voltam, véreztem, fájt a hasam, stb. mégis nagyon szerettem terhesnek lenni. Persze az utolsó hetek kicsit kényelmetlenek voltak, amikor már nem tudtam rendesen aludni, de ettől függetlenül imdtam, hogy éreztem mocorog bennem a baba.

Azt persze megértem, ha valaki nem akar gyereket és úgy lesz terhes, akkor biztos kevésbé jó az élmény.

2011. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!