Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Vajon pánikbetegs...

Mi lehet ez? Vajon pánikbetegség, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy pánikbeteg vagyok. Tavaly nyáron kialakult egy pánikrohamom egyszer, úgy hogy néztem a tv-t a túlélés törvényeit, mikor a csávó beugrott a jeges vízbe, én elképzeltem hogy milyen szar lehet így meghalni, és akkor jött ki rajtam egy pánikroham. Sokáig nem tudtam hogy ez az volt, azt hittem hogy csak felugrott a vérnyomásom. Aztán pár hónap múlva néztem utána és rájöttem h pánikroham volt. Egy párszor volt azóta rohamom, de már nem mostanába hála Istennek. De viszont néha rámtör a szorongás minden ok nélkül, félek az agyvérzéstől, infarktustól meg a haláltól, attól félek hogy megőrülök. Máskor viszont megfogalmazódik bennem az a kérdés hogy mi az élet értelme ?! Tudom hogy hülyeség, meg felesleges ilyenen gondolkozni de mégis ezen jár az agyam, hogy mi értelme ha úgyis meghalunk.

Szerintetek mi lehet ez ? Pánikbetegség ? Nincs rossz kedvem meg nem vagyok életunt. Rendesen járok suliba meg minden.


2011. jan. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet pánikbetegség kezdete is,ezeken a dolgokon meg ne gondolkodj,mert aminek el kell jönnie,az úgyis eljön egyszer magától is.születünk,és meghalunk.azt hogy ki mikor,azt senki nem tudja,de nem is kell tudni,az rosszabb lenne.gondolom fiatal vagy még,hogy suliba jársz,elötted az élet,és sok minden jó vár még rád,azzal foglalkozz,hogy szép jövőd legyen.1 életünk van,és nem mindegy hogyan éljük meg.ha pedig többször előfordul rosszullét.keress fel elöbb egy pszichológust,de próbáld magad leküzdeni,és a negatív gondolatokat elhesegetni magadtól.remélem sikerül.
2011. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat !
2011. jan. 15. 14:04
 3/4 o.w.a. válasza:

Szia!


Depressziós voltam, s sokszor küzdöttem én is pánikrohamokkal. Állandóan a halálon járt az én agyam is, mindig halálfélelmem volt. Szóval tudom milyen érzés. De felépültem belőle. Ha szeretnéd, írj nyugodtan az o.w.a@freemail.hu-ra, segítek Neked is.

2011. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Írok e-mailt!
2011. jan. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!