Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jön rám az idegesség...

Miért jön rám az idegesség minden este?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy régen volt ilyen aztán elmult meg ittam citromfűteát meg nyugtatóteát az segített.. most pár napig nemittam lehet attól van?? megint kijött ez a feszültség minden este ezvan.. krákogok remegek és mintha nemkapnék eléglevegőt.. annyira rossz mitcsináljak:(
2009. febr. 3. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg ezt: amilyen mélyen csak tudod, fújd ki a levegőt! Ismételd ezt egy percen át.

Lenyugszol... Hiperventillációnak nevezzük, amikor a kilégzés felületes. Ezzel önmagában is fel lehet idegesíteni magad még jobban:) De ellazít a mély kilégzés.


Lehet, hogy ez egy picurka általános szorongásra utaló tünet. Ha kisüt a nap, tavasszal nem érzed jobban magad..?

A teák elhagyása korai lehetett idd csak őket, ha attól jobb!

(nekem ugyanez van, csak reggelente..)

Nyugodt estéket kívánok!

2009. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pánikbetegségre utaló jelek ezek...

Sajnos... :(

2009. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
próbálj valami nyugalmat árasztó tevékenységet csinálni, olvasni ,írni /akár ide is/, vagy jógázni,vagy ha úgy érzed túl feszult vagy akkor inkább valamilyen ugrálós aerobikos mozgással vezesd le.
2009. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

táncolok és utána ugyanugy rámjön...

ilyen 6-7 fele semi sem történik scak puff és roszul vagyok..:(

2009. febr. 4. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
véletlenul nem iszol kávét vagy valamilyen energia italt, vagy pepsit, colát vagy hasonlót, mert ezek a tunetek tényleg "pánikbetegségre" utalnak ,de lehetnek kofeintartalmú italoktól is ha hajlamos vagy rá és nem bírja a gyomrod.
2009. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utálom az energia itlat szénsavasat nagyon ritkán iszok és kávét is..
2009. febr. 5. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor passz-első vagyok. Háziorvos segíteni fog, mert elküld egy -lógushoz, vagy-áterhez. Kapsz gyógyszert és elmúlik.
2009. febr. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor bizony igaza van az elottem lévonek, de nem muszáj mindjárt orvosságot, lehet gyógynovényalapú dolog is , de akár pszichoterápia is. próbálkozhatsz pszichowalkmannel is - tudod amit nyelvtanuláshoz is szoktak használni, nekem van és nagyon jó.két hét után biztosan, de én már egy-két alakalom után is éreztem hatását.
2009. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!